קיידנס משיקה את הדור הבא של פלטפורמת (Virtuoso(R המציעה ביצועים וקיבולת משופרים

קיידנס דיזיין סיסטמס (Cadence) השיקה את הדור הבא של פלטפורמת Virtuoso® המציעה למתכננים ממוצע שיפור של פי עשרה בביצועים ובקיבולת על פני כל הפלטפורמה. הפלטפורמה כוללת טכנולוגיות חדשות בתוך סביבת התכנון האנלוגי (ADE) של ה-Cadence Virtuoso ושיפורים ב-Cadence Virtuoso Layout Suite המיועדים לתת מענה לדרישות של יישומי בטיחות ברכב, מכשירים רפואיים ו"האינטרנט של החפצים" (IoT).
הדור הבא של חבילת Cadence Virtuoso ADE מתמודד עם האתגרים שמגיעים עם התפתחותם של סטנדרטים חדשים בתעשייה, תכנונים בגיאומטריות מתקדמות ובדרישות של תכנוני מערכות. הפלטפורמה המשופרת מאפשרת למתכננים לחקור באופן מלא, לנתח ולאמת תכנונים כדי להבטיח שכוונת התכנון נשמרת לכל אורך מחזור התכנון. השיפור בטיפול בנתונים מספק האצה של עד פי עשרים בטעינת גלים (סיגנלים) של תוצאות ריצה וכן שיפור של פי חמישים ביכולת הפקת גרסאות והעלאת קבצי אתחול עם בסיסי נתונים של יותר מ- 1GB.
Virtuoso Layout Suite המשופרת הכלולה בפלטפורמה, נותנת מענה לאתגרי הפריסה המורכבים ביותר ומכילה שלושה מוצרים: Virtuoso ADE Explorer, Virtuoso ADE Assembler ו-Virtuoso ADE Verifier. החבילה מציעה ביצועים מואצים ופרודוקטיביות גבוהה עבור תכנונים אנלוגיים בהתאמה מיוחדת, תכנונים דיגיטליים ותכנוני אותות מעורבים ברמת ההתקן, התא, הבלוק והשבב.

דילוג לתוכן