קיידנס מדווחת על התוצאות העסקיות לרבעון השני של שנת 2018

קיידנס דיזיין סיסטמס (Cadence), מובילה עולמית בתחום התכנון האלקטרוני, מדווחת על הכנסותיה לרבעון השני של 2018, על פי כללי ASC Topic 606 החדשים, בסך של 518 מיליון דולר, לעומת הכנסות של 479 מיליון דולר, עבור התקופה המקבילה אשתקד.

בנוסף, החברה מדווחת על רווח נקי על פי GAAP של 75 מיליון דולר ברבעון הראשון של השנה, או 0.27 דולר למנייה מדוללת. זאת, לעומת רווח נקי של 126 מיליון דולר בתקופה המקבילה אשתקד, או 0.45 דולר למנייה מדוללת ברבעון המקביל.

ליפ בו טאן, נשיא ומנכ"ל קיידנס העולמית: "מגמות טכנולוגיות מרובות, במיוחד למידת מכונה (ML), מניעות את הפעילות המוגברת בתחום התכנון. אסטרטגיית תכנון המערכת שלנו מספקת מענה מושלם למגמות אלו בענפים רבים. היו לנו מספר הישגים מרשימים בתחום התעופה וההגנה וכן השקנו את פתרון הענן שלנו (Cadence Cloud), פורטפוליו הענן הראשון והרחב ביותר בתעשייה לפיתוח מערכות אלקטרוניות ושבבים".

ג'ון וול, סגן נשיא בכיר ומנהל הכספים של קיידנס: "תפעול עקבי ומתמשך הניב תוצאות טובות עבור קיידנס גם ברבעון זה. אנו ממשיכים להוביל בחדשנות, מה שהופך את מוצרינו לקריטיים עבור לקוחותינו, בעוד מאמצינו לשפר באופן תדיר את היעילות התפעולית, מגדילים את הרווחיות ותזרים המזומנים שלנו".

דילוג לתוכן