קטנים, מאובטחים ופשוטים להפליא: Fujitsu משיקה את התקני FUTRO Thin Client של הדור הבא

– קו המוצרים FUTRO החדש כולל את דגם ה-Thin Client הראשון עם טכנולוגיית אימות זהות PalmSecure משולבת.
– Fujitsu מציינת 20 שנה לקו FUTRO עם ארבעה דגמים חדשים, בהם שני דגמים אולטרה- קומפקטיים.
– יכולות מולטימדיה משודרגות מאפשרות התוועדות וידיאו חלקה ושיתוף מסכים.

Fujitsu הכריזה היום על דור חדש של התקני FUTRO Thin Client שעברו אופטימיזציה לפריסות בארגונים גדולים ומספקים שיפורים בגמישות, בביצועים ובאבטחה. ארבעת הדגמים החדשים כוללים את התקן
Fujitsu Thin Client FUTRO Q940 PalmSecure, הראשון שמכיל את טכנולוגיית האבטחה הביומטרית של Fujitsu המבוססת על זיהוי וריד כף היד. הדגמים החדשים זמינים עם eLux ועם חבילת הניהול הארגונית Scout כמו גם עם Windows 10 IoT Enterprise.

רענן ביבר, מנהל Fujitsu בישראל: "תחנות עבודה thin clients מצוינות לסביבות מחשוב המתאפיינות במידה רבה של ריכוזיות, כגון במשרדי ממשלה, בנקים, חברות ביטוח ומרכזי פניות. קו FUTRO החדש הוא גם קטן יותר וגם עוצמתי מתמיד. הוא מספק התקדמות משמעותית מבחינת יכולות אבטחה ומולטימדיה. באשר לביצועים, רוב המשתמשים לא יבחינו לעולם שאינם משתמשים במחשב אישי בעל מפרט תכונות מלא."

מחשוב Thin Client עוצמתי ומאובטח

ה-FUTRO Q940 הוא ה-thin client הראשון של Fujitsu המכיל את טכנולוגיית PalmSecure. טכנולגיה זו מזהה דפוסים בוריד כף היד ובכך היא מדויקת יותר מטכנולוגיות ביומטריות אחרות שכבר מקובלות כיום. PalmSecure היא רובד אבטחה נוסף המסייע בהגנה על נתונים רבי ערך, חסויים וקריטיים. בכדי לאמת את זהותם עם PalmSecure, משתמשים רשומים פשוט מעבירים את כף ידם מעל חיישן ללא מגע. גם בסביבות העושות שימוש במנגנון אימות של הזדהות יחידה (Single Sign On – SSO), PalmSecure מספקת אימות זהות נוסף, יכולת חשובה בעת טיפול בנתונים רגישים או יישומים ארגוניים.

דגמי FUTRO S540 ו-S740 החדשים הם קומפקטיים במיוחד ונפח המארז שלהם 0.87 ליטר בלבד. ה-FUTRO S940 הוא ה-thin client הראשון בקו FUTRO של Fujitsu המכיל ספק כוח פנימי וכן אופציה ל"חשמל על גבי את'רנט" (PoE). שני מאפיינים אלה מסייעים בשמירה על שולחן עבודה מסודר ופנוי. ה-FUTRO S940 מצויד גם ב-USB Type-C המספק חיבור USB מהיר וכן אופציה לכרטיס גרפי, המאפשר ריבוי משימות ניטור והודות לכך תפוקה משופרת.

כל דגמי FUTRO החדשים מספקים מענה לאימוץ הנרחב והגובר של כלי תקשורת מולטימדיה ושיתוף פעולה ובמקביל מספקים עוצמת עיבוד וביצועים משופרים. הם כוללים יכולות מולטימדיה משופרת התומכות ביישומי תקשורת אחודה כגון Skype for Business למהדורת Windows 10 Enterprise IoT וכן ל-
VXME ו-Avaya for eLux, מה שמבטיח שיתוף פעולה משופר הודות להתוועדות וידיאו אמינה ושיתוף מסכים בין צוותים מרוחקים גיאוגרפית זה מזה.

התקני FUTRO הוכיחו את עצמם כתחנות עבודה עמידות ביותר בשטח. מאחר וב-thin clients אין חלקים נעים או מאווררים, הם זקוקים לפחות חשמל, מחוללים פחות חום מאשר מחשבים שולחניים ופעולתם חרישית לחלוטין. כל הדגמים באים גם עם מערכת ההפעלה eLux® RP 6 ועם Scout Enterprise Management Suite® 15 של Unicon.

דילוג לתוכן