קוראי Geektime קבעו: לאוטודסק יש את המשרדים הכי שווים בהייטק הישראלי

משרדיה של חברת אוטודסק ישראל, הממוקמת במגדל שבפינת רוטשילד 22 בתל אביב, הם ״המשרדים הכי שווים בהייטק הישראלי״, כך קובע סקר קוראים/גולשים של אתר גיקטיים, בלוג הטכנולוגיה הגדול והמוביל בישראל. מעל 1100 קוראים בחרו למקם במהלך אוגוסט-ספטמבר 2015 את אוטודסק במקום הראשון, בפער של 400 קולות מול החברה שהתמקמה במקום השני, חברת WIX. בין המתחרים הנוספים על התואר היו גם המשרדים של פריון, טאבולה, פייבר, סימילארווב, HP ומוביט.

״אני תמיד מתרגשת להגיע למשרדים חדשים, אבל שום דבר לא הכין אותי למשרדים של חברת אוטודסק״, אומרת כתבת גיקטיים, רעות שכטר.

 

את המשרד עיצבו האדריכלים מיכי סתר ושירלי זמיר ממשרד סתר אדריכלים, שפעלו לפי שלושה עקרונות עיקריים: חיבור של העובדים במשרד לתחום העשייה של לקוחות החברה – ברחבי המשרד ניתן למצוא אלמנטים שונים מתחום הבנייה, התכנון וההדפסה התלת מימדית, המקיפים את העובדים ויוצרים חיבור ישיר בין סביבת העבודה אל עולם הלקוחות, בנייה ירוקה – החברה מעודדת את המגמה והיא עומדת בתקנים ובסטנדרטים הגבוהים ביותר של הבנייה הירוקה. המשרדים בארץ עומדים בתקן LEED Platinum לבנייה ירוקה עם ציון תקן של 86. כל מערכות החשמל, המיזוג והמים במשרד תוכננו בצורה אופטימלית לחיסכון באנרגיה ובכל חדר וחלל עבודה מותקנים חיישנים המוודאים שהמיזוג והתאורה ייפסקו בעת יציאה מהחדר ויידלקו בעת כניסה חזרה לחדר. בחדרים מותקנים גם חיישנים לניתור רמת הפחמן הדו חמצני כדי לוודא את איכות האוויר בחלל ויצירת סביבת עבודה שתעודד יצירתיות ותהייה מהנה וייחודית. "בעולם התחרותי בו אנו פועלים ישנה חשיבות מכרעת ליצירתיות אותה אנו מביאים בפתרונות אותם אנו מספקים עבור הלקוחות שלנו״, אומר עילאי רוטביין, מנהל חטיבת תשתיות ענן ומנהל משותף של המרכז בישראל. ״אנו מאמינים שחלק מעידוד היצירתיות נמצא גם בעיצוב סביבת העבודה. עידוד היצירתיות היה ערך עליון בעיצוב המשרד״.

 

גיקטיים פונה לקהילת הטכנולוגיה והסטאטראפים בישראל ומספק חדשות, עדכונים וכתבות בנושאים מגוונים בתחום הטכנולוגיה בעברית. האתר נהנה מחשיפה למאות אלפי גולשים בחודש, שאוהבים מחשבים, אינטרנט וטכנולוגיה.

דילוג לתוכן