עופר שקד, מנכ"ל קונסיסט מערכות וטכנולוגיות

קונסיסט השלימה שלב ראשון בהטמעת מערכת PBdigital

לעיצוב, הפקה והפצה של מסמכים עבור ענקית הסיטונאות והקמעונאות הגרמנית Bartels-Langness (Bela)

 

היקף הפרויקט נמדד בכחצי מיליון שקלים בשלב הראשוני

 

חברת קונסיסט טכנולוגיות מפתח-תקווה, בית תוכנה רב-לאומי המתמחה באספקת פתרונות תוכנה ושירותים מקצועיים בתחומי טכנולוגיית המידע, מודיעה היום (ב') על השלמת השלב הראשון בהטמעת מערכת PBdigital  אצל ענקית הסיטונאות והקמעונות הגרמנית Bartels-Langness (Bela), המפעילה 86 חנויות כלבו גדולות, 30 שווקים, מספר רב של מאפיות ומעסיקה כ-15 אלף עובדים. היקף הפרויקט נמדד בכחצי מיליון שקלים.

 

בתחום הסיטונאי, מספקת Bela כ-40 אלף מוצרים לקמעונאים ברחבי גרמניה, ומפיקה, במסגרת פעילות עסקית זו, כחצי מיליון חשבוניות בשנה, המודפסות על נייר רציף בעלויות ניכרות. החברה פנתה לקונסיסט על-מנת למצוא פתרון אשר יאפשר לה להוזיל את העלויות הכרוכות בהפקה, שינוע וארכוב של החשבוניות, באותו פורמט ובהתאמה אישית ללקוח, וכך לייצר חוויית לקוח דינאמית ואינטראקטיבית.

 

לאחר תהליך אפיון, התאמה, פיתוח ואינטגרציה על-ידי צוות מומחים של קונסיסט, תהליך אשר ערך פחות משלושה חודשים, הוטמעה בשבועות האחרונים מערכת PBdigital של קונסיסט במרכז הלוגיסטי הראשון, אחד מתוך ארבעה מרכזים שמפעילה החברה ברחבי גרמניה, ובחודשים הקרובים תוטמע המערכת בשלושת המרכזים הלוגיסטיים הנוספים. כבר בשלב הראשון יעברו 65% מהחשבוניות שמפיקה החברה לשליחה במייל וארכוב אוטומוטי.

 

PBdigital, פרי פיתוחה של חברת קונסיסט, היא המערכת המובילה בישראל לניהול תקשורת לקוחות (CCM) המאפשרת לארגונים לחסוך באופן ניכר מעלויות התפעול באמצעות יצירה, הפקה ומשלוח של מסמכים דינאמיים ודיגיטליים וכן משפרת לאין ערוך את חווית הלקוח על-ידי יצירת אינטראקציה יעילה יותר בין החברה וקהל לקוחותיה.

עופר שקד, מנכ"ל קונסיסט מערכות וטכנולוגיות, אמר כי "העובדה שחברה גרמנית בסדר הגודל של Bela בחרה בפתרון שלנו, מהווה עדות נוספת לכך שקונסיסט ממשיכה להוביל את התחום ולפתח מוצרים המאפשרים לארגונים ולחברות להתייעל ולספק ללקוחותיהם חווית לקוח שעד כה לא הייתה אפשרית".

דילוג לתוכן