קומסקיור מצטרפת לתוכנית נטע להכשרת נוער מהפריפריה במקצועות המחשוב

רונן מואס, מנכ"ל קומסקיור "הנוער של היום הוא העתיד של המדינה ומבחינתי עידוד ותמיכה בפרויקטים שמקדמים בני נוער זו לא רק תרומה – זו ציונות."חברת קומסקיור, נציגת ESET בישראל, משתתפת באופן קבוע במיזמים של מעורבות חברתית בקהילה. רוב הפעילויות נעשות בשיתוף עם הרוח הישראלית. בין הפרויקטים שקומסקיור לקחה בהן חלק היו הקמת מטבח לימודי בכפר הנוער קריית יערים, השתתפה במשחק 'תעביר את זה הלאה' למען עמותת IsrAls ועוד. חלק מהכנסות החברה מועברות באופן קבוע לרוח הישראלית.
 
תכנית "נטע" הינה מיזם חברתי-קהילתי ייחודי, שמטרתו המרכזית הכשרת בני נוער ישראלי מאזורי הפריפריה למקצועות היי-טק ברמה הגבוהה ביותר. את המיזם מובילים ארבעה שותפים אסטרטגיים: קרן היסוד, הסוכנות היהודית לארץ ישראל, חברת סיסקו ישראל ועמותת תפוח. קומסקיור מצטרפת כעת כשותפה בתוכנית וכחלק מהפעילות תעביר הדרכות לתלמידי התוכנית בנושאי אבטחת מידע. בנוסף, קומסקיור תרמה 1000 תוכנות אנטי וירוס לטובת התוכנית בשווי של כ- 160 אלף ש"ח.  
 
ההדרכה הראשונה של קומסקיור בפרוייקט התקיימה השבוע בבית סיסקו ישראל והועברה על ידי רונן מואס מנכ"ל ובעלים חברת קומסקיור וכפיר טויטו, מנהל הטכנולוגיות של החברה. ההדרכה התמקדה בהכרזה על תחילת שיתוף הפעולה והעשרת המדריכים הטכנולוגיים של העמותה בנושא האיומים בעולם המודרני.
 
"מעורבות חברתית היא עמוד תווך בפעילות שלנו" אומר רונן מואס, מנכ"ל קומסקיור. "הנוער של היום הוא העתיד של המדינה ומבחינתי עידוד ותמיכה בפרויקטים שמקדמים בני נוער זו לא רק תרומה – זו ציונות." הוא מוסיף. "בחרנו להצטרף לתוכנית נטע מכיוון שאני מאמין שהיא תוכנית אפקטיבית שמכשירה בני נוער במקצועות מפתח ושמה על דגלה מצוינות ומקצוענות, ערכים שאני מאמין בהם באופן אישי ושכל מנהל היה רוצה לראות בעובדים שלו".
 
אתמול (יום רביעי) הגיעו כ- 20 חניכים מתוכנית נטע לסיור במשרדי קומסקיור במרכז תל אביב. בסיור התרשמו החניכים מנהלי העבודה של מחלקת התמיכה וקיבלו הדרכה טכנית בנושא גלישה בטוחה ברשת האינטרנט.
 

דילוג לתוכן