קוואלקום ומלאנקוס משתפות פעולה על מנת לספק פלטפורמות מרכזי נתונים מתקדמות וחסכוניות לשרתים ואחסון

הפתרון המשולב מספק תשתית מהירה ויעילה להעברה וניתוח נתונים

 

סן דייגו ותל אביב, 8 באוקטובר, 2015 קוואלקום אינקורפורייטד (סימול בנאסד״ק: QCOM), הכריזה כי חברת הבת שלה – קוואלקום טכנולוגיות אינקורפורייטד וחברת מלאנוקס חברו יחדיו לשיתוף פעולה טכנולוגי רב-שלבי, שיקרב את סביבת טכנולוגיית השרתים של קוואלקום צעד נוסף לקראת מסחריות. כחלק משיתוף הפעולה, מלאנוקס תציע פתרונות קישוריות אתרנט ואינפיניבנד, אשר בשילוב עם מעבדי השרתים מבוססי סט פקודות ARM של קוואלקום, יותאמו בצורה מיטבית לתשתיות שרתים ואחסון בנות הרחבה.

 

המובילות של מלאנוקס במוצרי אתרנט במהירויות של 10, 25, 40, 50 ו-100 גיגהביט לשניה וטכנולוגיית הקישוריות אינפיניבנד, מספקת פתרונות לפריסות ה-hyperscale היעילות ביותר, לרבות בישומי Web 2.0, מיחשוב ענן, Big Data, מסדי נתונים וישומי אחסון. יחד עם מעבד השרתים של קוואלקום טכנולוגיות, הפתרון המשולב יציע פלטפורמות מתקדמות וחסכוניות לדור הבא של תשתיות מרכזי הנתונים, ויספק החזר משמעותי על ההשקעה.

 

״אנחנו שמחים לעבוד עם קוואלקום בעודה מרחיבה את הביצועים המוכחים והמנהיגות הטכנולוגית שלה בתחום המערכות המשובצות אל שוק השרתים״, אמר אייל ולדמן, נשיא ומנכ״ל מלאנוקס טכנולוגיות. ״השילוב בין טכנולוגיית השרתים המתקדמת של קוואלקום טכנולוגיות לבין פתרונות הקישוריות מובילי התעשיה שלנו, יוצר פלטפורמה ברמה עולמית עבור מערכות שרתים ואחסון של הדור הבא. שיתוף הפעולה הזה עם קוואלקום טכנולוגיות יאפשר למרכזי נתונים להתרחב באמצעות אבני בניין יעילות ואינטילגנטיות, על מנת לספק את הצרכים של עומסי עבודה בארגונים, בישומי מחשוב ענן, Big Data, Web 2.0 ואחסון״.

 

״אנחנו משלבים את ההיסטוריה הארוכה שלנו בפיתוח מעבדים מותאמים אישית יחד עם מומחיות בתכנון מעבדי שרתים ברמה עולמית, על מנת לספק פתרונות חדשניים למרכזי נתונים גדולים במיוחד ברחבי העולם״, אמר אננד צ'נדרסקר, סמנכ״ל בכיר בקוואלקום טכנולוגיות בע״מ. ״העבודה עם מלאנוקס על שילוב פתרונות הקישוריות עתירי הביצועים שלהם עם המעבדים המובילים שלנו, מבטיח שגם אנחנו וגם הלקוחות שלנו נוכל לספק מענה לצרכיהם של מרכזי הנתונים התובעניים ביותר״.

 

 

דילוג לתוכן