תמיר סגל, מנכ"ל טרנד מיקרו ישראל, נפטר לאחר מאבק בסרטן.

Trend Micro קוראת לכל קהילת הסאטרט אפים הישראלית בתחום הסייבר להירשם לתחרות "Segal Cybersecurity Innovation Award"

תאריך אחרון לרישום – 6 ליוני 2019

 

כמו טרנד מיקרו, ישראל ממשיכה לצמוח ולהתבסס כאחת המדינות החדשניות ביותר בעולם טכנולוגיית הסייבר. כך הפכה למקום בו ניתן למצוא את הרעיון החדשני המבטיח הבא בתחום. מאות חברות סטארט-אפ בתחום הסייבר פועלות בישראל ומושכות מיליוני דולרים של משקיעים.

הסייבר הישראלי, על פי דו"ח Finder Insight  של סטארט-אפ ניישן סנטרל, מהווה 20% מכלל השקעות הסייבר העולמיות בתמיכת הון סיכון. כאשר ההשקעות הזרות בסייבר ישראלי עולות, ומהוות 65% מכל העסקות בתחום. הגנת הדאטה הוא המגזר הצומח ביותר בסייבר הישראלי, ו ב-2018 חצו לראשונה ההשקעות בסייבר ישראלי רף של מיליארד דולר.

טרנד מיקרו, המעוניינת לסייע לטפח ולתמוך בקהילת הסטארט-אפ הישראלית, מכריזה על תחרות Segal Cybersecurity Innovation Award”" על שם תמיר סגל מנהל פעילות טרנד מיקרו ישראל , שנפטר בשנה שעברה.

בתחרות Segal Cybersecurity Innovation Award”" מזמינה טרנד מיקרו חברות סטארט-אפ ישראליות מתחום הסייבר, הנמצאות בשלב מוקדם (שגייסו כסף ראשוני בלבד), להציג את הפתרון שלהן כדי להשיג ליווי מקצועי של אחת מהחברות המובילות עולמית בתחום. התאריך האחרון לרישום הוא ה-6 ליוני 2019.

על פי כללי התחרות, פאנל של שופטים, הכולל מומחי סייבר ומשקיעים, יכריז ב -20 ביוני מיהן חמש החברות שעלו לשלב הגמר בתחרות וב -18 ביולי יוזמנו החברות לפרזנטציות מול השופטים ((Pitch Off Day בתם הפרזנטציות יוכרז הסטארט אפ הזוכה שיקבל 10,000 דולר, שכר דירה למשרדים במגדל שרונה בתל אביב, למשך שישה חודשים, ליווי של בכירי החברה וייעוץ שוטף שלהם, ו-2 כרטיסים לתערוכת RSA בארה"ב ולהכרות עם בכירים ענף הסייבר ויזמיו.

הפרס נועד לעודד את חברות הסטארט-אפ הישראליות הרבות להגשים את חלומותיהם

לרישום לתחרות הכנס לקישור הבא:

http://go.trendmicro.com/events/segalcybersecurityaward/index.html

 

אודות תמיר סגל

1952-2018

 

תמיר סגל, מנכ"ל טרנד מיקרו ישראל, נפטר לאחר מאבק בסרטן.

תמיר העשיר את חייהם של כל מי שעבד אתו – כפי שמעידה ההשתפכות העצומה של עצב ואהדה שקיבלה הידיעה על מותו בטרם עת. כל קהילת ה-IT הישראלית , שסגל היה ממקימיה, הגיבה וסיפרה על כישרון, אופטימיות, אדיבות, חכמה ויצירתיות אין קץ. תמיר שהיה חבר מסור, אנרגטי ומבריק אך צנוע היה מנהל המעניק השראה – מישהו שתמיד הקדיש את הזמן להקשיב ולהתייעץ עם הצוות שלו, אבל גם להוות דוגמה. כל זאת לא גרעו מהיותו מנהל ואיש מכירות פנטסטי שתרמו לזכיית הסניף הישראלי במכרזים ובתקציבים של הארגונים הגדולים בישראל

מאות הצפיות בדף הפרופיל של תמיר , יעידו על ההערכה הרבה שלה זכה על ידי שותפים, עמיתים וכל מי שעבד אתו. כמנכ"ל מספר חברות סטארט-אפ בשנות התשעים של המאה הקודמת, תמיר רכש את המיומנות לזהות טכנולוגיה שתשנה סדרי עולם. בשנת 2010  הצטרף תמיר לטרנד מיקרו לאחר ששימש כסמנכ"ל בוואלה תקשורת, והפך לדמות אסטרטגית חשובה בחברה.  ההומור שלו וחביבותו מלווים אותו בכל מקום שהוא הלך.

דילוג לתוכן