קבוצת One1 מודיעה על השלמת העסקה לרכישת דיקומנו לאבס

השלמת העסקה הופכת את One1 לגוף הגדול בארץ בתחום תשתיות ופיתוח בסביבת SAP

קבוצת One1 מודיעה על השלמת עסקת הרכישה של חברת דיקומנו לאבס, עליה דווח ב-28 לחודש מרץ 2016, תמורת 12 מיליון שקלים. דיקומנו לאבס עוסקת בשני תחומים: פיתוח בסביבת SAP וכן יישום ומכירה של פתרונות חברת תוכנות הענן האמריקאית Servicenow.
בעקבות הרכישה הצטרפה דיקומנו לאבס לקבוצת One1 כחברה בת בבעלות מלאה. גילי סהר ימשיך להוביל את דיקומנו לאבס כשותף ומנכ"ל הפעילות בתחום Servicenow, בעוד שפעילות הפיתוח של דיקומנו בסביבת SAP תשתלב באקסאקט, חטיבת ה-SAP של קבוצת One1, בהובלתה של שני אנקוריון.
יישום פתרונות Servicenow הנו תחום צומח וחדש יחסית בישראל הדורש מומחיות ייחודית, אותו רכשה דיקומנו לאבס כשותפה ראשונה ומובילה של החברה בישראל. דיקומנו לאבס היא קבוצת פיתוח SAP המובילה והחזקה בארץ.
שני אנקוריון, מנהלת חטיבת ה-SAP בקבוצת One1: "דיקומנו לאבס ואקסאקט סופט, חטיבת ה-SAP של קבוצת One1, הן שתי הקבוצות המובילות בתחום הטכנולוגי של SAP בישראל. השילוב ביניהן במסגרת One1, יוצר חטיבת מומחים בעלת יתרון טכנולוגי מקיף, הודות לשילוב המומחיות של אקסאקט בתשתיות ואבטחת מידע עם המומחיות של דיקומנו בתחום הפיתוח בעולמות ה-SAP. גם מבחינת התרבות הארגונית, מדובר בשתי חברות עם דנ"א דומה של משפחתיות, לצד זריזות, חדשנות ומקצועיות. השלמת העסקה הופכת את One1 לגוף הגדול בארץ בתחום תשתיות ופיתוח בסביבת SAP, שיעניק מענה טכנולוגי מלא לעידן החדש והמהפכה הדיגיטלית".
גילי סהר, מנכ"ל דיקומנו לאבס מקבוצת One1: "בשנה האחרונה אנו נמצאים בתנופת צמיחה, זכינו בלקוחות אסטרטגיים כאמדוקס, טבע, אל על, הבנק הבינלאומי, נייס, פלייטק ואחרות. ההשתלבות בקבוצת One1 מאפשרת לדיקומנו לאבס למקסם את פוטנציאל הידע והמומחיות שלה לשווקים נוספים ולהרחיב את מערך הלקוחות. אנו מעריכים כי עד סוף השנה, תהיה צמיחה משמעותית נוספת בפעילותנו ונרשום יחד הישגים משמעותיים". גילי הוסיף, "כשותפה מובילה של Servicenow בישראל, דיקומנו לאבס וכעת One1 , נהנית משיתוף פעולה מקסימלי עם הסניף המקומי של Servicenow בהובלת לימור אפיק. הרכישה אף יצרה עניין רב בהנהלת Servicenow העולמית".

דילוג לתוכן