רונן מניפז

קבוצת M51 של איש העסקים רונן מניפז גייסה 3 מיליון דולר

קבוצת M51 של איש העסקים רונן מניפז הכוללת שמונה חברות הפועלות במספר מדינות בעולם ביניהן איטליה ודרום אפריקה, גייסה 3 מיליון דולר, את ההשקעה הוביל איש העסקים ניר ויצמן

איש העסקים רונן מניפז השיק את קבוצת M51 ברוטשילד בתל אביב, עם 50 עובדים. הקבוצה כוללת שמונה חברות סטרטאפ שונות העוסקות באפליקציות משחקים, טכנולוגיית בינה מלאכותית, השקעות בתיירות ומלונאות, סוכנויות משפיענים והדור הבא של שלטי החוצות אשר כיום פועל כבר באיטליה ועתיד להתרחב למדינות נוספות. מי שהוביל את ההשקעה הוא איש העסקים ניר ויצמן שבבעלותו עסקי נדל"ן ומלונאות, ביניהם רשת מלונות "בראון". ההשקעה תשמש להתרחבות הקבוצה.

מנכ"ל קבוצת M51, רונן מניפז: "אני שמח להשיק את הקבוצה שמביאה בשורות חדשות בענפי הטכנולוגיה, הבינה מלאכותית, התיירות, המלונאות והמדיה. החברות בקבוצה נותנות פתרונות וכלים טכנולוגיים לאתגרים חדשים בעולמות אלה. הקבוצה משקיעה במיזמים פורצי דרך, בעלי השפעה חברתית וטכנולוגית ובעזרת בינה מלאכותית וטכנולוגיות שפיתחנו, אנחנו יודעים להרחיב את יכולת פיתוחם והפצתם, מה שהופך בתוך זמן קצר מיזמים חדשים למיזמים מובילים בשוק."

 

תומר אירגה, שותף בקבוצה: "אנחנו גאים בתהליך הצמיחה של הקבוצה אשר הולך ומתפתח, הגיוס הנוכחי משפיע באופן משמעותי על פיתוח הסניפים הבינלאומיים של הקבוצה והתרחבות הקבוצה ליעדים נוספים בעולם."

 

מניפז החל את דרכו העסקית כאשר הקים את חברת "Meme video" אשר פיתחה כלים לעולם הוידאו הדיגיטלי, הכוללות בין היתר Ad Server, Waterfall, כלים לניתוח Big Data ומערכת אלגוריתמים המאפשרים אופטימיזציה של מחיר שטחי המדיה הדיגיטלית. החברה עשתה אקזיט של 13 מיליון דולר כאשר נרכשה ע"י חברת התוכנה הישראלית הגדולה "Somoto".

דילוג לתוכן