קבוצת Anthem עם IBM חברו על מנת לחזק יכולות גופי IT

הסכם חדש להכנת גופי ITלמוכנות ולחדשנותשל מחשוב ענן

IBM הודיעה היום על הסכם שירותי הטכנולוגיה האסטרטגית החדשה שלה עם חברת Anthem אחת מחברות הבריאות המובילה בארה"ב,  IBM כבר נבחרה לספק שירותי תפעול לשרת מיינפריים במרכז הנתונים של החברה ותשתית אחסון לחמש השנים הקרובות לחברת Anthem. בין היתרונות של מערכת היחסים, יש ל-Anthem היכולת למנף פתרונות IBMCloud שיעזרו להגדיל את הקלות, זמינות ומהירות של הוספת תשתית לתמיכה בדרישות עסקיות חדשות.

הסכם שירות זה, בשווי של כמעט 500 מיליון דולרים, הוא חלק מרכזי באסטרטגיה של קבוצת Anthem לחיזוק הביצועים התפעוליים של פתרונות תשתית הטכנולוגיה ארגונית ועסקיים שלה, ולשיפור של חוויית המשתמש.

קבוצת Anthe משרתת כמעט 69 מיליון אנשים באמצעות חברות הקשורות שלה, כוללים יותר מ 37 מיליון חברים בתוכניות בריאות.החברה כבר בחוד החנית של שימוש בטכנולוגיה על מנת לספק פתרונות חדשים וטובים יותר של לפשט תהליכי בריאות ולשפר את איכות טיפול רפואי.כחברה ממשיכה לגדול, קבוצת Anthe רוצה לשפר את הערך של המערכות העסקיות שלה כך שהיא מאפשרת ביצועים משופרים ואמינה של תשתית הטכנולוגיה שלה.

"אנו שמחים על השותפות שלנו המחודשת עם IBM, הכוללת שיפורים רבים לרמות שירות  ותהליכי תמיכה.תעשיית הבריאות עוברת שינוי דינמי שמחייב אותנו להיות יותר זריזים ומגיבים, תוך ניצול טכנולוגיה מתקדמת לנהוג טוב יותר באיכות, ערך ותוצאות לצרכנים, "אמר טום מילר, סגן נשיא בכיר ומנהל מידע ראשי, מקבוצת Anthe. "השותפות שלנו עם יבמ תסייע לספק את יכולות התשתית וIT- אנחנו צריכים להגיב במהירות לדרישות שוק, השקת מוצרים חדשים לחברי תכנית ולספק על שליחותו של קבוצת Anthe להפוך לארגון בריאות עם פתרונות מהימנים ואכפתיות".

כחלק מההסכם, IBM יציע יכולות ענן חדשות המספקות את הבסיס קבוצת Anthe לשלב בצורה חלקה תשתית ענן, מחוץ להנחה או על הנחה, בסביבת מרכז הנתונים הקיימת שלה. זה גם יאפשר לקבוצת Anthe לאיחוד תשתית על גבי פלטפורמה אחידה, גמישה שיכולה במהירות בקנה מידה כדי לענות על הצרכים עסקיים ברחבי הארגון.

"יש ל-IBM ולקבוצת Anthe היסטוריה עשירה של שיתוף פעולה ביישום שירותי טכנולוגיה חזקים כדי לשפר את תהליכי הטיפולים הרפואיים ואיכותם", אמר Philip Guido, מנהל כללי, של שירותי הטכנולוגיה הגלובלית של יבמ, צפון אמריקה. "הארכת השותפות שלנו תתמוך נוספת אסטרטגיית הצמיחה של קבוצת Anthe ומנהיגות הממשיכה ומאפשרת פתרונות בריאות חדשניים באמצעות טכנולוגיה".

דילוג לתוכן