קבוצת נירם גיתן חתמה על הסכם שותפות עם SAP

קבוצת נירם גיתן חתמה על הסכם שותפות עם SAP: תייעץ ותלווה גופים ביישום פתרון ניהול ההון האנושי SuccessFactors  SAP ישראל וקבוצת נירם גיתן, העוסקת בתחום הייעוץ הניהולי, חתמו לאחרונה על הסכם שותפות במסגרתו תרתום נירם גיתן את ניסיונה הרב בתחום ניהול ההון האנושי בפרט והניהול בכלל, על מנת ללוות ולייעץ לחברות המיישמות או עומדות ליישם את פתרון ניהול ההון האנושי בענן SuccessFactors SAP.

אקסיומה, החברה האחות, בעלת ניסיון רב ביישום פתרונות ה- ERP של SAP, תרתום את מרכז התמיכה וצוותי היישום שלה על מנת לספק תמיכה מלאה ללקוחות הקבוצה.

"SuccessFactors הינו אחד מהפתרונות המובילים של SAP בעולם ואף בארץ עם לקוחות גדולים שבחרו בפתרון לניהול ולפיתוח המשאב האנושי", אמרה סתוית נבון, מנכ"לית SAP ישראל. "נירם גיתן מביאה עימה ערך מוסף רב והבנה עמוקה בתחום ההון האנושי. נירם גיתן היא שותפה שלנו מזה שנים רבות. מאז ומעולם, היה זה גוף משימתי ומצטיין, שלוקח על עצמו משימה ומצליח לבצעה על הצד הטוב ביותר. אנו שמחים שיש לנו שותף שמבין לעומק תהליכים ארגוניים בעולמות משאבי האנוש, ומאמינים שהלקוחות שלנו, שרוצים להפוך למצוינים, רק ירוויחו מהשותפות."

דילוג לתוכן