קבוצת מר (ח.מר; ת"א: מר) נבחרה על ידי משרד הביטחון לספק את מערכות הקשר לזרוע היבשה של צה"ל

"כחלק מההכנות למכרז קלטנו עובדים נוספים והקמנו תשתית באזור עדיפות לאומית", אמר ניר למפרט, מנכ"ל קבוצת מר.

היקף הפרויקט כ-40 מיליון שקל ל-5 שנים. מר מספקת מזה מספר שנים מערכות קשר מבוססותVOIP /ROIP אשר מותקנות במגוון יישומים בחיל הים הישראלי, וכן, מספקת מזה שנים רבות את מערכות קשר הפנים לטנקי מרכבה סימן 4. הפרויקט החדש יציב גם את הכוחות המתמרנים ביבשה בחזית הטכנולוגיה בתחום זה.

קבוצת מר (ת"א: מר), העוסקת במתן פתרונות בתחומי התקשורת, הביטחון, המודיעין, והסייבר, מודיעה כי זכתה במכרז מנהל הרכש במשרד הביטחון לתכנון, פיתוח, ייצור, אספקה והטמעת מערכות קשר פנים חדשות בהיקף של כ-40 מיליון שקל ל-5 שנים. במסגרת הפרויקט תספק החברה לזרוע היבשה בצה"ל מאות מערכות קשר מבוססות טכנולוגיית VOIP/ROIP (טכנולוגיית שמע דיגיטלית), שיחליפו מערכות ישנות, אנלוגיות, בנות עשרות שנים.

מערכות קשר הפנים החדשות מאפשרות חיבור מספר רב של מכשירי רדיו ושיתופם בין מספר משתמשים גבוה. המערכות מאפשרות יישומים מתקדמים וחדשניים לפי אפיון של זרוע היבשה, תוך שמירה על רמת אבטחה גבוהה. מר מספקת מזה מספר שנים מערכות קשר מבוססותVOIP /ROIP אשר מותקנות במגוון יישומים בחיל הים הישראלי, וכן, מספקת מזה שנים רבות את מערכות קשר הפנים לטנקי מרכבה סימן 4. הפרויקט החדש יציב גם את הכוחות המתמרנים ביבשה בחזית הטכנולוגיה בתחום זה.

ניר למפרט, מנכ"ל קבוצת מר: "טקמר מקבוצת מר סיפקה למשרד הביטחון ולצה"ל את מערכות תקשורת הפנים לטנקים מזה שנים. הזכיה במכרז זה תאפשר לנו לספק גם בשנים הבאות פתרונות בתחום זה, בטכנולוגיה עדכנית ביותר. כחלק מההכנות למכרז קלטנו עובדים נוספים והקמנו תשתית באזור עדיפות לאומית. זכיה זו מהווה עבורנו צעד משמעותי בתחום המענה לצרכי התקשורת של כוחות היבשה בצה"ל.

דילוג לתוכן