ניר למפרט, מנכ"ל קבוצת מר

קבוצת מר זכתה בפרויקט באפריקה בהיקף של 102.5 מיליון שקל לשנתיים

ניר למפרט, מנכ"ל קבוצת מר: "הזכייה המשמעותית, בהמשך להצלחות נוספות באפריקה ואמריקה הלטינית, נובעת בין השאר משינוי אירגוני, מיקוד פעילות של הקבוצה ומאמצי שיווק המתחילים לשאת פרי". מר דיווחה השבוע כי קבוצת מר תבצע פרויקטים בתחום בטחון המולדת (HLS) וסייבר במקסיקו בהיקף של כ-17 מיליון שקל

קבוצת מר (ת"א: מר), העוסקת במתן פתרונות בתחומי התקשורת, הביטחון, המודיעין והסייבר, מודיעה כי חברת בת בבעלות ושליטה מלאה זכתה בהסכם מסגרת לביצוע פרויקט בתחום בטחון המולדת, המודיעין והגנת סייבר במדינה במערב אפריקה.

מר היא חברה ישראלית גלובלית מחולון, הממקדת את עיסוקיה בשלושה תחומי ליבה: תשתיות תקשורת – בעיקר סלולרית ואופטית; הגנת המולדת; שירותי מודיעין סייבר ומערכות חקירה ומודיעין מבוססות טכנולוגית ביג-דאטה; ופתרונות תקשורת טקטית לכוחות החירום וההצלה ולצבאות. לקוחות הקבוצה כוללים גופים ממשלתיים, מוניציפאליים, ביטחוניים, בנקים ומפעילי תקשורת. לחברה מספר מרכזי פיתוח בתחום התוכנה והאלקטרוניקה ומפעלי יצור בארץ ובעולם, היא מעסיקה כ-1,100 עובדים ופעילה בעיקר באמריקה הלטינית, ארה"ב אפריקה וישראל.

היקף ההכנסות הצפוי מהפרויקט הינו בסך של כ-102.5 מיליון שקל ושיעור הרווחיות הצפוי הינו השיעור המקובל בפרויקטים דומים של החברה וחברת הבת. משכו הצפוי של הפרויקט הינו כשנתיים.

ניר למפרט, מנכ"ל ח.מר: "הזכייה המשמעותית מביאה לידי ביטוי את היכולות החדשניות של חברות הקבוצה לצד ידע מעמיק וניסיון רב שנים בתחום בטחון המולדת וסייבר. הצלחה זו נובעת בין השאר על רקע שינוי אירגוני, מיקוד פעילות של הקבוצה ומאמצי שיווק המתחילים לשאת פרי. זכיה זו, בהמשך להצלחות באפריקה ואמריקה הלטינית, מהווה תשתית חשובה לפרויקטים משמעותיים נוספים עליהם אנו מתמודדים. בהסתכלות קדימה, אנו ממשיכים בפעילות אינטנסיבית בתחומי HLS, סייבר ומודיעין תוך מתן מענה מלא לצרכי לקוחותינו."

בתחילת השנה דיווחה מר כי רכשה את פרומיסק – חברת סייבר ישראלית בעלת פעילות גלובלית, המתמחה באיסוף מידע מתחנות קצה לצורך איתור, ניתוח וטיפול בחולשות ופרצות המצויות בהן. חטיבת הסייבר והמודיעין בקבוצת מר מספקת כיום ללקוחותיה ברחבי העולם פתרונות ושירותי מודיעין על איומי סייבר, הכוללים איסוף מודיעין מקיף על האיומים מה-DarkNet, מרשתות חברתיות וממקורות גלויים נוספים. רכישתה של פרומיסק תצרף אל פעילות הסייבר והמודיעין של קבוצת מר עשרות לקוחות, והוספת פתרונה של פרומיסק יאפשר למר להציג עבור לקוחותיה גם את איומי הסייבר שעולים בתוך הרשת הארגונית, על מנת לספק לאנשי אבטחת המידע בארגון תמונת מצב מורחבת ומקיפה של אבטחת הסייבר הארגונית, ולבצע פעולות מדוייקות ונקודתיות בזמן אמת לסגירת הפרצות.

עוד באותו חודש דיווחה החברה הישראלית כי נבחרה להכשיר עשרות עובדי סייבר מקומיים מהאיים הקאריביים באי סנט מרטין, וכי עקב פגיעותו של האיזור להתקפות סייבר, הקורסים יהיו פתוחים למשתתפים מכל רחבי האיים הקאריביים.

דילוג לתוכן