קבוצת מלם תים זכתה במכרז רשות הטבע והגנים המוערך בכ-74 מיליון ש"ח

חברת מלם מערכות, מקבוצת מלם תים, זכתה במכרז הענק של רשות הטבע והגנים להקמה, תפעול ותחזוקה של מערכת מחשוב חדשה. היקף הזכייה מוערך בכ-74 מיליון ₪, כאשר הסכם ההתקשרות הינו ל-8 שנים. שלב הפיתוח וההקמה של המערכת החדשה יחל במהלך 2010 ויימשך כשנתיים, כאשר היקפו הכספי של שלב זה מוערך בכ-28 מיליון ש"ח. הסכם התפעול והתחזוקה הינו לתקופה של 7 שנים והיקפו הכספי מוערך בכ- 5.75 מיליון ₪ לשנה.בנוסף המכרז כולל מרכיבים אופציונאליים בסך של עד כ- 6.3 מיליון ₪. הליך המכרז נמשך כ-8 חודשים.
 
מלם מערכות תקים מערכת מחשוב בפריסה ארצית של 84 אתרים ובפרויקט יישומו פתרונות ERP, GIS, CRM כולל מיקור חוץ לתקופה של שמונה שנים. כאמור, הקמת המערכת תיערך כשנתיים והיא תהיה מכוונת SLA . במסגרת המענה יינתן פתרון תשתיתי מבית מלם תים הכולל בין היתר שרתים, תחנות עבודה ומחשבים ניידים, כמו כן יינתן מענה רחב היקף מבית נטקום, חברת בת של מלם תים, בתחום התקשורת. המענה הכולל שניתן על ידי קבוצת מלם תים הינו אינטגראלי לצרכי המחשוב של הרשות ומבטא את הסינרגיה בין כל חברות הקבוצה.
 
שלמה איזנברג, מנהל העסקים הראשי של מלם תים: "זכייתה של קבוצת מלם תים במכרז מצטרפת לשורה מכובדת של זכיות הקבוצה במכרזים במגזר הציבורי. זכייה זו מבטאת את מעמדה המוביל של הקבוצה בתחום פיתוח מערכות משלובות של תוכנה, חומרה ותקשורת – יכולת שהיא ייחודית לקבוצת מלם תים. עם גמר שלב הפיתוח יובל הפרויקט על ידי אגף מיקור החוץ של הקבוצה".  
אלי אמיתי, מנכ"ל רשות הטבע והגנים "שמירת הטבע בישראל עומדת בפני עידן חדש, שבו הכלים הטכנולוגיים הטובים ביותר יעמדו לרשות האנשים שעוסקים מידי יום ביומו בשמירה על הטבע, הנוף והמורשת בארץ. קבלת ההחלטות המקצועיות בתחומים השונים תשתפר לאור ההתבססות על נתוני אמת וניטור מדויק של השטח ובנוסף תאפשר המערכת החדשה שיפור השירות במוקדי השרות של הרשות והקשר של הציבור הישראלי עם שמורות הטבע והגנים הלאומיים".
תמיר עדוי, מנהל אגף תקשוב ומערכות המידע ברשות הטבע והגנים: "המערכת העתידית תכלול את מערכות המדף המתקדמות ביותר בשוק המחשוב הבינלאומי, לצד מערכות ייעודיות התפורות למידותיה וצרכיה הייחודיים של רשות הטבע והגנים. כמו כן, המערכת עתידה להיות ייחודית מסוגה בארץ, בהיבט של מגוון והיקף תהליכי העבודה אשר יינתן להם מענה במסגרת הפרויקט, בדגש על מחשוב נייד ושילוב מערכת גיאוגרפית כמפתחות חשובים להצלחת ההטמעה".

דילוג לתוכן