קבוצת מיחשוב מקימה חטיבת מיקור חוץ

קבוצת מיחשוב מכריזה על הקמת חטיבה חדשה שתטפל בכל נושאי מיקור חוץ והשמת כח אדם מקצועי.

לניהול החטיבה מונה חיים בר- אור (52), אשר במסגרת תפקידו ירכז את כל פעילות מיקור החוץ, לרבות גיוס עובדים בכל תחומי ה- IT, השמתם אצל לקוחות פוטנציאליים וליווי הלקוחות והעובדים, לכל אורך תקופת ההתקשרות.
 
לדברי בר- אור: "כמי שעוסק בנושא מיקור חוץ למעלה מ- 6 שנים, צברתי ידע רב, הכרות מצוינת עם התחום, וקשרים טובים בשווקים הרלוונטיים. אני מתכנן לנצל את ניסיוני  להפיכת החטיבה  לגורם משמעותי בקבוצה, ולגוף מקצועי ומוביל בשוק. אני מאמין כי  תדמיתה של קבוצת מיחשוב יחד עם ניסיונה רב השנים בתחום ה- IT, יתרמו, אף הם,  לעמידה ביעדים שקבעתי לעצמי". 
 
"אני ארחיב את הפעילות לארגונים כמו: בתי השקעה ואנליסטים, חברות תחבורה, טלקום, בתי חולים וחברות תעשייה שונות, כל זה תוך שימת דגש על מתן יחס אישי וליווי העובד, מרגע החיפוש והאיתור, תוך השקעה בהעמקת הידע המקצועי שלו ודאגה לרווחתו, גם לאחר הצבתו אצל הלקוח".
 
משה מצליח, מנכ"ל קבוצת מיחשוב: "כחברה המעניקה ללקוחותיה שירותי IT מקצה לקצה, היה לנו חשוב להוסיף לסל הפתרונות והשירותים שלנו גם שירותי מיקור חוץ, ולכן, אנו מתכוונים להיכנס לנושא בצורה רצינית. יעד מרכזי שהצבנו לעצמנו, בתוכנית העבודה לשנת 2010, הוא להפוך לשחקן מרכזי בתחום ההשמה ומיקור החוץ".
 
לשם קידום נושא מיקור החוץ החלה קבוצת מיחשוב במספר התקשרויות עם ארגונים, כגון: פרטנר, משרד הביטחון, שירותי בריאות, ארגונים במגזר הציבורי ועוד.

דילוג לתוכן