קבוצת לובינסקי העלתה לאוויר פרויקט Citrix NetScaler לשיפור מערך אבטחת המידע בארגון

הפתרון מביתCitrix , הוטמע על ידי חברת אינטגריטי תוכנה

גורמים בשוק מעריכים את היקף הפרויקט במאות אלפי ש"ח

 

קבוצת לובינסקי הטמיעה במספר פעימות  את הפתרון NetScaler Citrix, המהווה פלטפורמה הכוללת מערך מקיף של אבטחה, תאוצה ואיזון עומסים לשירותי הארגון.

הפתרון מאפשר לארגון גישה מאובטחת מרחוק לשירותים הארגוניים, מהווה firewall אפליקטיבי המגן על שירותים וגם מספק ניהול יעיל של תעבורה בין השירותים.

 

לדברי גיא לופו, מנהל תשתיות ואבטחת מידע בקבוצת לובינסקי: "עמדנו בפני כמה אתגרים וצרכים מאד ברורים בנושא אבטחת המידע כגון: הגנה על אתרים חיצוניים החשופים לעולם, הגבלת משתמשים חיצוניים בחיבור מרוחק על פי מדיניות פרטנית, הגנה שקופה למשתמשי הקצה, יצירת אחידות בצורת החיבור מרחוק לארגון ועוד.לאחר בדיקת כמה כלים, יצרנים וספקים, הגענו למסקנה שה-NetScaler Citrix הוא הפתרון הנכון לנו, ואינטגריטי היא החברה המתאימה לנו להטמעתו. בשיתוף פעולה מוצלח עם אינטגריטי הצלחנו להטמיע את הפתרון בלו"ז מהיר, בדיוק מרבי ובעמידה בתקציב ומקסום הכלים מעבר לצורך הראשוני ואנו מאוד מרוצים מהתוצאות ומשיתוף הפעולה איתם".

 

שמעונה נווה, סמנכ"לית מערכות מידע בקבוצת לובינסקי: "קבוצת לובינסקי צועדת עם אינטגריטי יד ביד מאז כניסתי לתפקיד כסמנכ"לית מערכות מידע ודיגיטל ב 2015".

אינטגריטי הביאה איתה ערכים מוספים רבים בתחומי התשתיות ואבטחת המידע בארגון – כך שחלק מההתפתחות של קבוצת לובינסקי בתחומים אלה הוא בהחלט בעקבות תרומתה של אינטגריטי לעניין בעבודה בפעימות ובמעגלים שלובים עם הראיה העסקית ומקסום יכולת ההכלה של הארגון לכל שלב עם מינימום הפרעה לארגון בגין כל מערכת וכלי ומקסום הכלים והיכולות שלהם".

 

נמרוד עמיר, CISO באינטגריטי תוכנה: "קבוצת לובינסקי זיהתה את הצרכים השונים בתחום אבטחת המידע בארגון ובחרה בפתרון הנכון ביותר לצרכים הללו. בכך, נוסף ה- NetScaler Citrix לשורת פתרונות נוספים שהטמענו בקבוצת לובינסקי בעבר כגון: IBM BigFix, IronScales, ObserveIT ועוד. אנו כמובן מצפים להמשך פרויקטים משותפים נוספים בעתיד.

דילוג לתוכן