קבוצת יעל תשתף פעולה עם חברת Trend Micro בישראל

יעל מצטרפת כעת למערך השיווק של החברה בשוק המקומי והיא תשווק את פתרונותיה

 

8 יולי, 2015. קבוצת יעל תשתף פעולה עם חברת Trend Micro בישראל ותשווק את מוצריה.Trend Micro, הנה מומחית עולמית בתחום אבטחת המידע בטכנולוגיית הענן ובעלת ניסיון רב בפיתוח פתרונות אבטחת תוכן באינטרנט ופתרונות לניהול איומים.

Trend Micro נמנית על יצרניות אבטחת המידע הגדולות בעולם. החברה מפעילה בישראל נציגות מקומית במקביל לחברת זברה טכנולוגיות המשמשת כמפיצה הרשמית ללקוחות העסקיים ומספקת הדרכה והכשרה למשווקים ושירות שוטף הניתן לאורך חיי המוצר.

קבוצת יעל מצטרפת כעת למערך השיווק של החברה בשוק המקומי והיא תשווק את פתרונות החברה, בינהם: תוכנות הגנה מפני נוזקות ואיומים מתקדמים וממוקדים . תוכנות אלו מיועדות ליצירת סביבה בטוחה להעברת מידע דיגיטלי וניהול סיכונים לארגונים ולקוחות פרטיים.

אופיר חזות, סמנכ"ל מיקור חוץ  בקבוצת יעל, מוסר : "עסקים בכל העולם נמדדים היום, כחלק ממכלול שלם של מדדים, גם ביכולת לניהול חכם ובטוח של מידע קריטי. מהלך חשוב זה הינו חלק מההתמחות של יעל בפתרונות אבטחת מידע והוא מאפשר לנו לספק ללקוחותינו, ארגונים מרמת אנטרפרייז ועד לגופי SMB, שירות שמבטיח להם הגנה מקסימלית על המידע העסקי הקריטי שלהם. אין לי ספק כי מהלך זה הנו שיתוף פעולה מהותי עבור השוק הישראלי אתו אנחנו נמצאים במגע שוטף ויומיומי ומכירים את צרכיו".

תמיר סגל, מנכ"ל Trend Micro ישראל, אמר: "אנו שמחים לשתף פעולה עם קבוצת יעל כחלק מתהליך ההתרחבות של פעילות Trend Micro בישראל. הניסיון העשיר של קבוצת יעל בשוק ה – IT ומעמדה כספקית פתרונות מובילה בשילוב עם מערך מוצרי ההגנה של Trend Micro הן שילוב מנצח שיאפשר להעניק ללקוחות סל פתרונות רחב מפני מכלול איומי הסייבר הקיימים כיום".

דילוג לתוכן