קבוצת יעל תוכנה מתחילה לשווק בבלעדיות את תוכנת Harmon.ie

Harmon.ie הינו פתרון ליצירת סביבת עבודה משותפת ביןOutlook ל- SharePoint המאפשר לפשט משמעותית את העבודה עם SharePoint ולסייע בהטמעה והרחבת השימוש בכלי
11 מאי 2011, יעל תוכנה, הודיעה היום כי היא מתחילה לשווק בישראל בלעדיות את תוכנת .Harmon.ie
 
for SharePoint Harmon.ie הינו פתרון ליצירת סביבת עבודה משותפת ביןOutlook  ל- SharePoint, המאפשר לפשט משמעותית את העבודה עם SharePoint ולסייע בהטמעת והרחבת השימוש בכלי. הפתרון מאפשר גרירת מסמכים ישירות מה- Outlook ל-  ,SharePoint ישירות לגוף מכתב, יומן, פגישה, משימה או שיחת OCS ולהשתמש בהם מבלי לשנות הרגלי עבודה ושימוש במערכת. כמו כן, ניתן לשלוח לינקים דרך ה-Outlook  למסמכים השמורים בתוך ה-SharePoint מבלי לשלוח את המסמכים עצמם, ובכך למנוע זליגת מידע מיותרת וכמובן, חסכון בשטח האחסון. העבודה עם המערכת מקצרת את זמן העבודה ב- SharePoint פי 5 ומאפשרת תקשורת טובה יותר בין החברים בקבוצות העבודה ( במסגרת יכולות 2010 sharepoint).
 
 
עידן נוי, מנהל אגף KM&BI  ביעל תוכנה אומר: "בכל ארגון קיים הצורך לנהל מסמכים. Microsoft SharePoint הינו המוצר המוביל לביצוע משימה זו. משתמשים, באשר הם, אינם רוצים לשנות את הרגלי העבודה, אך השימוש ב- SharePoint מחייבם לשנות הרגלים. פתרון Harmon.ie  ל-SharePoint מאפשר לעשות זאת ביתר קלות".
 
בין היתרונות הבולטים של הפתרון ניתן למנות:
 

החלפת קבצים ב-Outlook בלינקים – בזמן שליחת מכתב, הקובץ המצורף יוחלף בלינק ל-SharePoint.
שיתוף מסמכים בקלות באמצעות גרירת לינק מחלון ה-Harmon.ie ישירות לגוף המכתב, יומן, פגישה, משימה או שיחת OCS.
שמירת מכתבים ב- SharePoint על ידי גרירה ושחרור ל-Harmon.ie ישירות מתוך

ה-Outlook, כאשר כותרות המכתבים נשמרים כ-Metadata ב-.SharePoint

חיפוש ותיוג מסכים ב-SharePoint ישירות מתוך ה-Outlook.
תקשורת בזמן אמת : ניתן לקיים שיחות בעזרת Office Communications Server ישירות מתוך המסמך המשותף או מתוך פרופיל המשתמש של עמיתך. כמו כן, מאפשרת המערכת לראות האם אתה זמין לשיחה בכל רגע נתון.

חיפוש אנשים ב-SharePoint על בסיס מחלקה, התמחויות ופרטים אישיים ישירות מתוך Harmon.ie.
הצגת פרופיל משתמש SharePoint מתוך הדוא"ל, מסמך, יומן, פגישה או משימה. הפרופילים כוללים, פרטים ליצירת קשר, פרטים על העובד וסטטוס (זמין או לא זמין).
מיון מסמכים לפי דירוג התוכן הפופולארי.
הוספת הערות למסמכים בעזרת לוח ההערות של SharePoint, ישירות מתוך

ה- Harmon.ie.
 
נוי מוסיף: "ולא פחות חשוב, הפתרון מונע זליגת מסמכים רגישים , מוריד דרישה לנפחי אחסון של דוא"ל ומעלה את הפרודוקטיביות של צוותי עבודה

דילוג לתוכן