קבוצת יעל רכשה את חברת SmartSoft

חברת אבטחת המידע נרכשה במטרה להרחיב את פעילות אבטחת המידע בקבוצה.
היקף העסקה מיליוני שקלים

קבוצת יעל הודיעה היום כי רכשה את חברת SmartSoft במטרה להרחיב את פעילות אבטחת המידע בקבוצה. היקף העסקה כמיליוני שקלים.

SmartSoft, שהוקמה בשנת 2004 על ידי יואב הורניק, היא חברת בוטיק המתמחה בפתרונות אבטחת מידע לארגונים גדולים ומורכבים. עם לקוחות החברה נמנים בנקים, חברות ביטוח, קופות ובתי חולים ועוד. החברה מטמיעה ומשווקת מגוון פתרונות אבטחת מידע ומשמשת כנציגה המקומית של חברות בינלאומיות כגון: IMPRIVATA, AVECTO, Strato Desk ועוד.

יואב הורניק, מנכ"ל SmartSoft ינהל מעתה את תחום אבטחת המידע, תחת אופיר חזות, סמנכ"ל חטיבת מיקור חוץ ושרותים מנוהלים בקבוצת יעל.

דורון גיגי, מנכ"ל קבוצת יעל: "רכישת SmartSoft הינה צעד נוסף במימוש האסטרטגיה העסקית שלנו כקבוצה, שמטרתה להעניק ללקוחותינו סל פתרונות מלא העונה על צרכיהם העסקיים. אני משוכנע כי היכולות והניסיון של SmartSoft יאפשרו לנו להעמיק ולהרחיב את התמחותנו בתחום אבטחת המידע והסייבר ולמצב את קבוצת יעל כגוף מוביל גם בתחום זה. "

יואב הורניק, מנכ"ל SmartSoft, מוסר:
"בשלוש השנים האחרונות SmartSoft גדלה הן בהיקפי הפעילות והן במבחר המוצרים. הכניסה ליעל תאפשר לנו להיות אחד מהשחקנים המובילים בתחום אבטחת המידע והסייבר בישראל, לספק ללקוחות שירות מעולה, ולהרחיב את סל הפתרונות לתחומים ושירותים נוספים. העוצמה של יעל כקבוצה תאפשר ללקוחותינו ליהנות מסל רחב של יכולות בתחום ה-IT בכלל ואבטחת המידע בפרט."

דילוג לתוכן