קבוצת יעל משיקה בשוק המקומי פתרון – BPM חדש

23 פבר 2014, קבוצת יעל, נציגתה של חברת טיבקו בישראל, משיקה בשוק המקומי את TIBCO ActiveMatrix® BPM 3.1 , אשר הושק לאחרונה בעולם ישווק כעת גם בישראל ויציעפתרון לניהול תהליכים עסקיים עם יכולות אנליטיות נרחבות באמצעות TIBCO JasperReports . הכלי יספק ללקוחות דשבורדים ודוחות ניתוח עם יכולת משופרת של ניהול תהליכים וארועים המסייעת בהסתגלות מהירה של  תהליכים וישומים לצרכים העסקיים של הארגון וכן יכולות שונות המקלות על השימוש בכלי.
"על מנת לשמור על תחרותיות בתקופה זו, המתאפיינת בקצב שינוי חסר תקדים ובזמינות נתונים עצומה, ארגונים חייבים להקל על תהליך צריכת כמויות גדולות של נתונים מורכבים ולאפשר נקיטת פעולה בהתאם למה שמתרחש בכל רגע נתון. שינוי זה דורש מארגונים לעשות יותר מאשר למכן את פעולותיהם כפי שעשו עד היום," אומר שי גנות, מנהל אגף Business processes ביעל תוכנה. "הכלי החדש מספק תהליכים גמישים המסוגלים להגיב לאירועים העסקיים הנכונים בזמן אמת. במקום לפעול לפי נתיב שנקבע ותוכנן מראש, ניתן לעצב את התהליכים העסקיים כך שיהיו ברי שינוי ולאפשר לבנות במהירות את התהליך הטוב ביותר שניתן בהתאם למצב הנתון והמידע הזמין."

היכולות המרכזיות החדשות של ActiveMatrix BPM 3.1 כוללות:

ניהול תהליכים משופר: הגירסה כוללת מאפיינים ויכולות חדשים התומכים בסגנונות שונים של ניהול "מצבי מקרים" ("Case States") ופעולות המספקות הקשר וגמישות לפתרונות ממוקדי נתונים; פעילויות אד הוק המאפשרות להתאים את התהליך באופן מידי מבלי להוסיף לו מורכבות או לערער את יציבותו; לדוגמה, פעולות המשייכות בין עצמים עסקיים למסמכים או מדיה הקשורים אליהם.
יכולות אנליטיות מורחבות של ניהול תהליך עסקי: דשבורדים מוכנים וניתנים להתאמה אישית וכן יכולות דיווח באופן עצמאי המותאמים לכל סוגי התהליכים העסקיים והנתונים המשתנים תמידית.
קלות צריכה ושימוש: מאפיינים ויכולות חדשים המשפרים את קלות השימוש למשתמשי הIT והן למשתמש העסקי. הפקת דוחות באופן עצמאי וניהול מצבי מקרים משופר המעניקים גמישות עסקית.

דילוג לתוכן