קבוצת יעל משיקה בישראל פתרון חדש של TIBCO

StreamBase הוא פתרון לניתוח אירועים בזמן אמת בעולם הביג דאטא
קבוצת יעל משיקה בישראל את StreamBase, פתרון לעיבוד וניתוח נתונים בזמן אמת, המבוסס על חוקים ומאפשר לארגונים לזהות תבניות ומגמות מתוך שלל הארועים המתרחשים בארגון.
הפתרון מנתח בזמן אמת את המידע הזורם בארגון ומאפשר שליטה אפקטיבית באלפי תהליכים עסקיים בזמן אמת ובכך מסייע לארגונים לזהות בעיות מראש, לפעול לסיכולן, להגיע לקבלת החלטות מהירות ולנצל הזדמנויות אשר לא היו מתאפשרות בדרך אחרת.

TIBCO StreamBase מאפשר לעסקים לעבד כמות מאסיבית של נתונים, לפרוס יישומים אנליטיים בזמן אמת על streaming data או נתונים היסטוריים ולנתח ולפעול תוך כדי תנועה עם אינטגרציה מובנית מראש, מנועי חוקה וכלי ויזואליזציה, וזאת בניגוד לפתרונות דומים המצריכים מהמידע להגיע תחילה אל Data Warehouse או Hadoop.

השימוש בטכנולוגיה זו הולך וגובר עם צמיחתם של תחומים חדשים הפועלים על גבי המידע, כגון: מדיה חברתית, אינטרנט של דברים ואפליקציות המובייל. על פי חברת המחקר פורסטר, אשר דירגה את TIBCO StreamBase כמובילה בתחום הניתוח ועיבוד נתונים בזמן אמת , מהירות זרימת המידע הנדרשת בארגונים צמחה בשנתיים האחרונות ב- 66% עם השימוש בניתוח אנליטי של מידע. פתרונות אלו נמדדים על בסיס ההיצע, האסטרטגיה ונוכחות השוק – וטיבקו השיגה את הציון הגבוה ביותר בהטמעה, תמיכה וביכולות ביצוע.

עידן נוי, מנהל אגף Business Optimization ביעל תוכנה אומר: "טיבקו ויעל תוכנה מציעות כיום את הפלטפורמה המקיפה ביותר לעיבוד וניתוח בזמן אמת ונתונים היסטוריים, הכוללת את TIBCO BusinessEvents -פתרון מבוסס מנועי חוקה לארועים מורכבים ו TIBCO StreamBase-לניתוח אנליטי של המידע הזורם בארגון. מדובר בפתרונות המאפשרים לארגון לזהות הזדמנויות עסקיות על פי התנהגות צרכנית מיוחדת. המערכת מזהה מגמות ומתריעה על ארועים חריגים העתידים להתרחש (כגון: מחסור במלאי, עומס יתר, ירידה בשרות וכו'). יכולות אלה מאפשרות לעסק להגיע לתובנות מהירות ולנקוט פעולות מיידיות – ובכך להיות יותר תחרותי"

דילוג לתוכן