קבוצת יעל משיקה בישראל את SPOTFIRE של TIBCO

המוצר החדש הכולל אנליטיקה "חכמה" מציע הנחיה אוטומטית מהירה וקלה ותהליכי עבודה יעילים למשתמשים מכל סוג

מרץ 2015. קבוצת יעל, נציגתה של טיבקו בישראל, משיקה בשוק המקומי אתSpotfire 7, הגרסה העוצמתית ביותר של פלטפורמת האנליטיקה והנתונים של החברה, שהושקה לאחרונה על ידי חברת TIBCO בעולם. כל המרכיבים של 7 Spotfire תוכננו על מנת להציע קלות שימוש  ולהשיג תובנות מהירות יותר ובקלות רבה יותר מתמיד. חידושים רבים הוספו לתוכנה בכדי להאיץ את חוויית ניתוח הנתונים.

הודות לאנליטיקה חכמה אפילו משתמשים חדשים ולא מנוסים יכולים להתחיל מיד לנתח נתונים באופן המומחש ויזואלית, תוך קבלת המלצות לדרכי פעולה- Recommendations. בנוסף, המשתמשים נהנים כעת מהתאמה גמישה של המראה של לוח המחוונים Dashboard בהתאם לצורך העסקי והעיצוב הנדרש.

 

"Spotfire 7הופך את תוכנת האנליטיקה לקלה יותר לשימוש ומאפשר הפקת תובנות מהירה מתמיד לכל משתמש עסקיואנליטי" אומר עידן נוי, מנהל אגף Business Optimization בחטיבת פתרונות התוכנה של קבוצת יעל.

"Spotfire 7 מספק למשתמש את דרכי העבודה המומלצות בצורה נגישה ומסייע למשתמש העסקי והאנליטי להיות פרודוקטיבי יותר ולחשוף במהירות רבה יותר את התשובות החבויות בנתונים. פלטפורמת ניתוח הנתונים,7 ,Spotfire ממלאת כעת את כל צורכי הארגון, החל ממחקר נתונים פשוט וכלה בניתוח המורכב ביותר והכל באותה פלטפורמה. הגישה שלנו מתמקדת בפלטפורמה עוצמתית ובקלות השימוש."

 

המאפיינים העיקריים של Spotfire 7 כוללים: הנחייה אוטומטית, המספקת יכולת מהירה ואינטואיטיבית לניתוח הנתונים. Recommendations – אשף חכם המנחה את המשתמש בבחירת הדרכים המומלצות לניתוח ומעצים את המשתמש בכל רמות המומחיות. המשתמשים המתחילים נהנים מההצעות המידיות של Recommendations לתצוגות מומלצות בעוד שהאנליסטים יעריכו את המהירות שבה הם יכולים ליצור לוחות מחוונים המשלבות קורלציה של הנתונים של תוך שניות ספורות. ממשק משתמש ידידותי הכולל מאפייני עיצוב חדשים ומותאמים המאפשרים להתאים את המראה והתחושה של מרחב העבודה בהתאם לקהל, סוג הנתונים, הצרכים ועוד.חקירת נתונים מהירה יותר שנועדה להקל על גילוי מהיר וחלק של נתונים. עם Spotfire 7 ניתן לחקור את הנתונים בקלות ובדיוק טובים מתמיד ולהשיג את התובנות האולטימטיביות תוך שניות.

דילוג לתוכן