קבוצת ידיעות אחרונות הטמיעה את פתרון הגיבוי של Commvault

ההטמעה בוצעה על ידי YIT, חברת המחשוב של קבוצת ידיעות אחרונות

קבוצת ידיעות אחרונות, מקבוצת התקשורת המובילות בישראל, הטמיעה את פתרון הגיבוי של Commvault, מובילה גלובלית בניהול אחסון מידע, גיבוי, אחזור, ארכיב וענן עבור ארגונים.
במסגרת הפרויקט שודרג מערך הגיבוי והשחזור של הקבוצה. הפרויקט נמשך כחצי שנה והסתיים לאחרונה. את ההטמעה ביצעה חברת YIT, חברת המחשוב של קבוצת ידיעות אחרונות, המתמחה בעולם הדיגיטל ופתרונות החכמים.

לקראת המעבר של כל קבוצת ידיעות אחרונות תחת קורת גג אחת, עלה הצורך לבחון מחדש את תוכנת הגיבוי של הארגון תוך כדי ביצוע תכנון מעבר ללא איבוד נתונים וגיבויים. לאחר בדיקת החברות בשוק, הבינו בידיעות אחרונות שהפתרון של קומוולט הוא המתאים ביותר לארגון ומאפשר חסכון משמעותי לקבוצה בניהול האחסון והגנה על המידע.

במערכת הקודמת של ידיעות אחרונות לא היו הפתרונות המתאימים שיטפלו בצורה מספקת בגיבויי Hyper-V וגיבוי VM, כאשר חלק מהגיבויים היו נכשלים והשחזור לא היה מספק. בנוסף, ניהול המערכת הישנה היה מסורבל וסבל מקשיים רבים. הפתרון של קומוולט מאפשר לקבוצה לבצע גיבוי Hyper-V, התאמה מלאה לסביבה הוירטואלית ותשתית מהירה יותר.

מעוז קהימקר, אחראי על הגיבוי ב-YIT, חברת המחשוב של קבוצת ידיעות אחרונות: "פתרון הגיבוי של קומוולט עונה על הצרכים שלנו ואף יותר. הוא מספק לנו חסכון כלכלי, גיבוי מהיר, שחזור פשוט ואפשרויות שחזור שלא היו לנו קודם. בנוסף, מערכת הניהול של קומוולט חוסכת לנו הרבה עבודה ידנית ושעות רבות של עבודה שנדרשנו להשקיע במערכת הישנה. המעבר לקומוולט נעשה בצורה חלקה וללא תקלות כלל. YIT שמה דגש על מהנה הוליסטי ללקוח".

רונן נוי מנהל מכירות ישראל מקומוולט: "תכנת קומוולט תסייע לצוות ה-IT של ידיעות לחסוך זמן עבודה, ותאפשר השקעת משאביהם בשדרוג הארגון. שגרת העבודה הקודמת שכללה נפילות ותקלות רבות, פגעה במהלך התקין של העבודה השוטפת. פתרון קומוולט מסייע ביצירת ההמשכיות העסקית וזמינות מלאה 24/7" יחד עם חסכון משמעותי בעלויות ניהול והשקעות עתידיות.

 

דילוג לתוכן