קבוצת ח.י תפיץ בישראל את כונן הדיסק החדשני He6 של HGST עם טכנולוגיית מילוי ההליום הבלעדית של החברה

קבוצת ח.י, מפיצת פתרונות HGST מקבוצת ווסטרן דיגיטל בישראל, הודיעה כי תחל לשווק בישראל את כונן הדיסק הקשיח החדשני He6 של HGST עם טכנולוגיית מילוי ההליום הבלעדית של החברה. מדובר בכונן הדיסק הקשיח הראשון שמשתמש בטכנולוגיות זו והראשון בתעשייה בקיבולת  קבוצת ח.י, מפיצת פתרונות HGST מקבוצת ווסטרן דיגיטל בישראל, הודיעה כי תחל לשווק בישראל את כונן הדיסק הקשיח החדשני He6  של HGST עם טכנולוגיית מילוי ההליום הבלעדית של החברה.  מדובר בכונן הדיסק הקשיח הראשון שמשתמש בטכנולוגיות זו  והראשון בתעשייה בקיבולת 6 טרה בייט.
 
 
כונן He6 מסדרת Ultrastar מבוסס על פלטפורמת ™ HelioSeal החדשנית של HGST ,
המחליפה את האוויר שבתוך הכונן בגז ההליום, תוך מינוף יתרונותיו של גז זה, שצפיפותו נמוכה משמעותית מזו של האוויר. שילוב ההליום בתוך הכונן מפחית בצורה משמעותית את המערבולות הנוצרות מסיבובי הדיסקים, מפחית את טמפרטורות  הכונן בזמן העבודה וחוסך בצריכת החשמל באופן משמעותי. בנוסף הפחתת מערבולת האוויר מסיבובי הדיסקים מאפשרת לשלב בכונן 7 דיסקים במארז 3.5 אינצ' רגיל, מה שמרחיב באפן משמעותי את נפח האחסון תוך הפחתת עלות הבעלות הכוללת של הלקוח (TCO).
 
הכונן החדש מגיע עם 5 שנות אחריות ועונה במיוחד על הצרכים של חברות אנטרפרייז ודאטה סנטרים, בהם שיקולים של נפח אחסון מול שטח אחסון נמצאים בסדר עדיפות גבוה ונדרשת להם  זמינות של 24/7 לאפליקציות הארגוניות.
 
לדברי יריב גריידר, מקבוצת ח.י , "אנו שמחים להביא לארץ את כונן He6 מסדרת Ultrastar, שמביא עימו חדשנות ובשורה משמעותית לארגונים וחברות בישראל עם מקסימום ביצועים ונפח אחסון במינימום שטח. פתרון זה מצטרף למגוון רחב של פתרונות אחסון ייחודיים שאנו יכולים לספק לשוק הארגוני בישראל  בהתאם לצרכים ולאתגרים של חברות בתחום".
 
אודות קבוצת ח.י.
קבוצת ח.י, נציגת HGST בישראל, הינה אחת הקבוצות המובילות בארץ לייבוא ושיווק מוצרי חשמל, אלקטרוניקה ותקשורת. הקבוצה מאגדת בתוכה מספר חברות הפועלות בתחומים שונים: שיווק מוצרי אלקטרוניקה וחשמל, שיווק רכיבים לתעשייה, שיווק מוצרי תקשורת וכן חברת שירות ולוגיסטיקה.
 
 
לפרטים נוספים: יניב כהן, אולמדיה,054-3010739 

דילוג לתוכן