קבוצת המיחשוב Yael Group יוצאת במהלך מיתוג מחדש המאחד תחת המותג יעל את כלל החברות בקבוצה

Yael Group – מקבוצות הIT המובילות והוותיקות בישראל, יוצאת במהלך מיתוג מחדש, המכנס תחתיו את כלל החברות בקבוצה. מטרתו של המהלך לייצר מינוף של מותג העל- Yael Group אשר גדל והתחזק עם השנים, לצד רענון ושיפור הנראות העסקית. המיתוג החדש פונה לקהלי מטרה חדשים ותחומים חדשים כגון: ענן, דיגיטל, אפליקציות ושיווק, ומבטא את ערך החדשנות לצד החום והאנושיות המזוהים עם יעל ומבדלים אותה.

במסגרת המיתוג, יחודש הלוגו שמלווה את החברה מעל 50 שנה, ותיווצר שפה אחידה וחדשנית לכלל הפעילויות בקבוצה. השפה החדשה מגיעה מעולמות העיצוב של האייקונים, האפליקציות והדיגיטל.
אלמנט הקובייה יתחדש אף הוא באופן שיישמר על מה שמוכר ואהוב ביעל. גם בחירת הצבעים תשדר את האסטרטגיה השיווקית הנבחרת, כאשר התכלת- יעניק גוון של רעננות, חדשנות וישראליות ואילו הוורוד העמוק יבטא את החום, הנגישות והשירותיות שמאפיינים את יעל לאורך השנים.

דקלה סימן טוב, מנהלת השיווק של Yael Group: "יעל היא חברת IT, המספקת מגוון פתרונות תוכנה וחומרה מובילים לארגונים. המהלך הגיע כחלק מיישום אסטרטגייה חדשה המבטאת את צמיחתה של הקבוצה עם השנים לקבוצה אחת מאוחדת עם מספר חברות. המיתוג החדש נועד לרענן ולשדר את החדשנות המשויכת לעולמות ולפעילויות אשר התרחבו ביעל ולייצר פנייה לקהלי יעד חדשים עם מגוון פתרונות חדשים. מאחר ושיווק הוא יותר מלחמה על תפיסתו של הצרכן מאשר מלחמה על המוצרים, היה חשוב לנו לייצר התאמה נכונה בין התדמית וערכי המותג לצרכים המשתנים בשוק ולחוויה שמלווה לכך. מדובר במהלך מורכב הכולל לצד מיתוגה מחדש של הקבוצה, גם מיתוג כל אחת מהחברות בקבוצה בשם יעל לצד שם החברה הקיים."

בשלב הראשון, הוטמע התהליך בקרב עובדי הקבוצה- על מנת לחברם לזהות המותג וערכי הקבוצה, ולהסביר את הצורך והחשיבות בחיבור כלל המותגים תחת השם יעל, ובימים אלו משיקה יעל את המהלך גם כלפי חוץ.

דילוג לתוכן