lenovo

קבוצת הדאטה סנטר של לנובו מאיצה את תהליך ההתמקדות בתשתית תעשיית הטלקום והאינטרנט של הדברים

• לאחר רבעון עם ההכנסות הגדולות ביותר מזה שנתיים של קבוצת הדאטה סנטר של לנובו, מכריזה הקבוצה על התמקדות חדשה במגזר הטלקום והאינטרנט של הדברים
• לנובו חושפת שני פתרונות משולבים למפעילים שיכולים לספק את שדרה יציבה עבור רשתות שעברו ווירטואליזציה: Lenovo Reference Architecture for NFV וכן את Intel Select for Network Functions Virtualization Program
• לנובו תציג מדרוג מרכזי ראשון של ארכיטקטורת C-RAN עבור יישום תחנת בסיס 5G בשיתוף עם China Mobile
• מנויים וגיוסים של מנהלים חדשים לשיפור המומנטום של קבוצת הדאטה סנטר
לנובו (HSKE:992) הכריזה על תוכנית הרחבה לאספקת פתרונות חדשניים מבוססי תוכנה וממוקדי לקוחות לצורך תמיכה בתשתית הטלקום והאינטרנט של הדברים. קבוצת הדאטה סנטר של לנובו ממשיכה את המומנטום של הרבעון, שבמהלכו הציגה את ההכנסות הגדולות ביותר של הקבוצה זה שנתיים והיא ממשיכה להאיץ את מסע השינוי שלה לפיתוח חדשנות מרוכזת לקוחות אשר מטרתה לפרוץ את הסטטוס קוו של פתרונות מיושנים ויקרים.
לנובו רואה התקדמות משמעותית בעקבות המהלך בו שינתה את התמקדות קבוצת הדאטה סנטר שלה כדי להתמודד עם צרכי לקוחות הפרימיום שלה, לקוחות של מחשוב עתיר ביצועים וכן הלקוחות הארגוניים. הקבוצה האיצה את יוזמות הענן והבינה המלאכותית על ידי שימוש בטכנולוגיות העדכניות ביותר – ועם תוצאה שבאה לידי ביטוי ברמות חדשות של פשטות תפעולית. השלב הבא של השינוי הזה ממוקד בתשתית הטלקום ובדרישות הגלובליות של האינטרנט של הדברים.

"לנובו מאיצה את תוכניות הטלקום וה-IoT שלנו בהתבסס על דרישה גלובלית שמגיעה מצד הלקוחות שלנו", אמר קירק סקיוג'ן, סגן נשיא ביצועי ונשיא קבוצת הדאטה סנטר בלנובו. "המטרה שלנו היא להרוויח את אמון הלקוחות כספקית הדאטה סנטר ותשתית התקשורת האמינה ביותר, ללא השעבוד והפרוטקציוניזם שלעיתים רואים מצד ספקים המניעים פתרונות ישנים, יקרים וקניינים. אנחנו גם נרגשים לשכור את שירותיהם של כמה מהכישרונות הטובים ביותר בתעשייה עם התמקדות בחיזוק המעמד שלנו כמספר אחד בהיבט שביעות הרצון והאמינות של הלקוחות בתחום שרתי x86".

ארגון הטלקום המורחב של לנובו ימשיך להתמקד ביצירת פלטפורמות חדשנות משותפות כדי לספק פתרונות ממוקדי לקוחות, תוך בנייה על המומחיות הייחודית של לנובו בפיתוח חומרה אמינה מבוססת סטנדרטים. בזמן שהתוכניות לפריסת דור ה-5G מתגברות בכל רחבי הגלובוס, לנובו תבנה ותשתף פתרונות NFV בחומרה ובתוכנה המבוססים על 'פרויקט המחשוב בקוד פתוח' (The Open Compute Project) ותקנים אחרים.

לנובו, בעזרת חטיבת האינטרנט של הדברים החדשה שלה, תעזור ללקוחות להמיר את נקודות הקצה המסורתיות שלהם אל מכשירים חכמים ומקושרים, וכך תהפוך אותן למנועי אנליטיקה שיניעו עוד יותר את הפרודוקטיביות והיעילות בארגון. לנובו תתמקד בשיבוץ ציוד ברמת השרת בפתרונות IoT בכדי לשפר את הקישוריות וכדי לבנות מערך של פלטפורמות קצה שיכולות לנתח כמויות עצומות של מידע ולעזור בקבלת החלטות בזמן אמת – ובו בזמן היא תפעל לחזק את הקשרים עם אינטגרטורים ושותפים אחרים בכדי להביא פתרונות ורטיקליים מלאים לשוק.

פתרונות טלקום ואינטרנט של הדברים מבוססי תוכנה
לנובו חושפת עתה פתרונות ממוטבי ביצועים לצורך עיבוד מנות מואץ המבוססים על שרתי ומתגי Lenovo ThinkSystem SR650/SR630, על OpenStack של רד האט, ועל חיבורי ConnectX-4 של מלנוקס. בנוסף, לנובו מצטרפת לתוכנית Intel Select Solution for NFV ומציעה פתרון שעבר מיטוב ייעודי לצורך הצפנה וכיווץ של מטלות NFV. הפתרון מורכב מטכנולוגיית QuickAssist של אינטל וממחשב XXV710 של אינטל שפועל בשרתי Lenovo SR650/SR630.

"המובילות של לנובו והאימוץ של Intel Select Solutions מאפשרים לשפר את המהירות של יצירת אבות טיפוס ואת הפריסה של הדור הבא של שירותי התקשורת, וכך בתורה מאפשרת להגדיל את מספר ההזדמנויות ולשפר את הערך ללקוח", אמרה סנדרה ריוורה, סגנית נשיא בכירה ומנכ"לית קבוצת פלטפורמות הרשת באינטל. "שיתוף הפעולה שלנו עם לנובו יעודד את האימוץ של Intel Select Solutions for NFVI ויאיץ את הזמן לשוק כשבמקביל, אנו מציעים תצורת פתרון אשר ממוטבת ליכולות הביצועים".

לנובו, תוך מינוף מעמדה כמספר אחת בהיבט האמינות בתחום שרתי ה-x86, סיפקה בנוסף הדגמות של תחנת הבסיס הראשונה שמוכנה לדור ה-5G עם תוכנה ויישום וירטואלי של CU/DU – הדגמה שהייתה לאפשרית בזכות שיתוף פעולה עם China Mobile.

 

דילוג לתוכן