יניב כהן, מנכ"ל 7twenty

קבוצת הבנקאות BNP Paribas חתמה על הסכם ליישום הטכנולוגיה של 7twenty הישראלית

הפרויקט מוערך במאות אלפי אירו

קבוצת הבנקאות BNP פריבה, אחת מקבוצות הבנקאות המובילות באירופה, חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם Cywyc, נציגתה הרשמית בצרפת של 7twenty הישראלית, במסגרתו תטמיע שירות צ'אטבוט היברידי חדש, המשלב אדם ומכונה, ומאפשר קבלת סטטוס חשבון ואישור הלוואות בתוך דקות. המערכת החדשה, שפותחה בידי 7twenty, מאפשרת ל- BNP להציע ללקוחותיה חווית לקוח משופרת ויעילות תפעולית. היקף הטמעת הפרויקט מוערך במאות אלפי אירו.

 

קבוצת הבנקאות BNP פריבה (באנגלית: .BNP Paribas S.A), הוקמה באמצעות המיזוג של Banque Nationale de Paris ו- Paribas בשנת 2000. באפריל 2009, BNP פריבה רכשה נתח של 75% מבנק פורטיס הבלגי, ובכך הפכה BNP לבנק הגדול ביותר בגוש האירו מבחינת הפקדונות אותם הוא מחזיק.

 

המערכת החדשה של  7twenty מאפשרת הקלדה בשפה חופשית לקבלת פרטים וביצוע פעולות בתוך דקות ספורות. היתרון המרכזי של המערכת, הוא מעבר נוח בין השירות העצמי, הצ'אטבוט  לבין הנציג האנושי, וזאת ללא צורך לחזור על הנתונים או על השאלות. בשלב הראשון ישתמשו במערכת עשרות נציגים במטה החברה בפריז ובסניף הבנק בבולגריה ובהמשך צפוי להשתלב בקרב כלל נציגי החברה.. הפיתרון החדש עונה על צורך ממשי שהגיע מלקוחות החברה, ומוסיף למגוון השירותים שמציעה קבוצת הבנקאות ללקוחותיה. בשלב הראשוני השירות ישולב באתר החברה, באפליקציית הבנק, במסנג'ר וב – Viber ואילו בשלב השני הוא ישולב ב- WhatsApp ויתווספו אליו ממשקים למערכות ארגוניות נוספות.

 

לדברי יניב כהן, מנכ"ל 7twenty: "עסקים ומוסדות מהמגזר הפרטי, הציבורי והמוסדי מבינים כי עליהם להרחיב את היצע אפיקי התקשורת והשירות שהם מציעים ללקוחותיהם. הטכנולוגיה שפיתחה 7twenty מאפשרת לחברות בכל הגדלים לפנות לקהל רחב יותר ולתת מענה מהיר ושירות וטוב יותר ללקוחותיהם. אנו שמחים על הבחירה של BNP פריבה בפתרון שפיתחנו".

דילוג לתוכן