קבוצת דבי תוביל את מערך יחסי הציבור של Cellebrite בישראל

סלברייט (Cellebrite) החברה המובילה בעולם בתחום ה- Digital Intelligenceבחרה בקבוצת דבי לטפל ביחסי הציבור שלה בישראל.

חברת סלברייט היא המובילה הגלובאלית בשוק ה-Digital Intelligence (DI) עם למעלה מ-65 אלף מערכות פורנזיקה דיגיטאלית המותקנות בלמעלה מ-150 מדינות ברחבי העולם. סלברייט מספקת מגוון פתרונות של Digital Forensics, מיון דיגיטלי ראשוני (Triage) וכלי ניתוח וניהול מידע ממקורות דיגיטליים.

סל פתרונות ה-Digital Intelligence של סלברייט משמש מידי יום אלפי ארגוני אכיפת חוק וביטחון ברחבי העולם ומאפשר גישה חוקית וניתוח של מידע דיגיטלי ממכשירים ניידים, רשתות חברתיות, מחשבים, מידע המצוי בענן ומקורות נוספים. כלים אלה עומדים בבסיסם של תהליכי אכיפת חוק, גיבוש ראיות וניהול תיקים משפטיים מורכבים במיוחד, ומסייעים ביצירת עולם בטוח יותר.

קבוצת דבי היא מהמובילות בישראל בתחום יחסי הציבור ואסטרטגיה תקשורתית דיגיטלית. החברה הוקמה לפני כעשור על ידי משה דבי, והתרחבה בשנת 2012 עם הצטרפותו של הפרסומאי רון שלי והקמת חברת הדיגיטל דבי&רון.

קבוצת דבי מנוהלת על ידי יועצת התקשורת איה אחימאיר. באפריל 2015 חתמה הקבוצה על הסכם שותפות עם אדלמן (Edelman), חברת השיווק התקשורתי המובילה בעולם, והיא פועלת כנציגתה הבלעדית בישראל.

בין לקוחותיה של קבוצת דבי נמנים: אינטל, PayPal, הפניקס, AGT, יבמ, פרטנר, בזן, HP, קרדיט סוויס, בנק יהב, AHAVA, קבוצת סבן, ישרוטל, מי עדן, מצעד החיים, הרשות לפיתוח ירושלים ועוד.

 

דילוג לתוכן