קבוצת אמן משיקה את Finance Zone – פלטפורמת תוכן אחודה עבור גופים פיננסים

קבוצת אמן משיקה פתרון חדש עבור גופים פיננסים – פלטפורמה אחודה לניהול תוכן – Finance Zone. בעזרת הפתרון החדש יוכלו סוכנים, עמיתים ומעסיקים הקשורים לבתי השקעות ולבנקים לקבל מידע כללי, לבצע פעולות בערוצים ישירים ולפנות לנציגי שירות.

 

המערכת החדשה, המבוססת על פתרון גמל אינפו שהשיקה אמן ב-2006, מוקמת כפורטל אינטגרטיבי שמספק מענה לצרכים השיווקים והרגולאטורים של חברות שונות בענף הפיננסי, בתחומים כמו חסכון ארוך טווח. Finance Zone, המפותחת במעבדות קבוצת אמן בימים אלו, מביאה לידי ביטוי את יכולותיה המוכחות כמובילת שוק בתחום הערוצים הישירים למגזר הפיננסי בכלל ולבתי השקעות בפרט.

 

לקוחות אמן שיבחרו ב-Finance Zone יזכו לתמונה מלאה של כלל החשובונות המשוכיים עבור עמיתיהם. נתוני הגופים הפיננסים יוזרמו, אל מערכת התוכן באמצעות ממשקים מממקורות שונים, מערכות בנקאיות, מערכות פנים ארגוניות וטבלאות מערכת אשר יספקו דוח מצב עדכני על חסכונותיו של לקוח הקצה. עם הכניסה לאזור זה, מתרחש תהליך של סינון מידע עבור כל משתמשי המערכת, בהתאם לתפקיד ולהרשאה שהוגדרה למשתמש מראש, והיא זו הקובעת אילו מידעים יהיו זמינים לכל משתמש על פי המבנה הארגוני שנקבע וכו'.

 

במסגרת המוצר החדש, תספק אמן גם תהליכי שירות עצמי מובנה Self – Service  (שירות לקוחות דיגיטלי ,רב ערוצי) שמטרתם לספק שירות ללקוח דרך האתר ו/או אפליקציות Mobile בצורה מהימנה, נוחה וידידותית. יכולות אלו יאפשרו לגופים הפיננסיים חיסכון תפעולי משמעותי (הפחתת כ"א במוקדי שירות הלקוחות, בין היתר) ושליטה טובה יותר על תהליכי השיווק ושירות הלקוחות.

 

"מערכת FINANCE ZONE הינה תוצר של הבנת צרכי בתי ההשקעות בראיית ספק, שלו היכרות וניסיון רב של שנים בתחום הפיננסי בכלל בדגש על עולמות הנוכחות האינטרנטית, עולם הדיגיטל והערוצים הישירים," אמר זיו אברמוביץ', מנהל חטיבת היישומים הפיננסיים בקבוצת אמן. "חבילת התשתית של המוצר מתבססת על ידע וניסיון רב שנצבר בשנות העבודה עם בתי השקעות ומכילה יעדים ועקרונות המתבטאים בפתרון הוליסטי לצרכים השיווקים, התפעוליים והרגולטורים של בית ההשקעות אשר יאפשרו גם יכולות שיווק ומכירה מתקדמות."

 

בין היתר מציע Finance Zone:

יכולות שיווק ומכירה מתקדמות שיכללו כלים שיווקיים ומכירתיים פעילים, יזומים וממוכנים.
מודל דירוג לקוח (RATE)  שמספק תכנון שקול לפעולה אפקטיבית של לקוחות באתר.
גמישות במתן הצעות ושירותים מותאמים אישית לצרכי הלקוח של החברה.
סביבה אישית לקבלת מידע עדכני ללקוח, וביצוע פעולות בצורה עצמאית (Self Service).
תמיכה בניהול סוגי המוצרים הפיננסים השונים והשינויים הרגולטוריים.

דילוג לתוכן