קבוצת אולקלאוד תשווק את מערכת ה-ERP של Priority בענן אמזון ווב סרוויסס (AWS)

קבוצת אולקלאוד (AllCloud) – הגוף העסקי היחיד בישראל שמתמקד בפתרונות מחשוב ענן מקצה לקצה (Cloud Aggregator), התמנתה למשווקת (reseller) של Priority (פריוריטי),,מערכת ה-ERP המובילה בישראל, ותציע פתרון ייחודי מאובטח בענן אמזון ווב סרוויסס (AWS).

קבוצת אולקלאוד כוללת את החברות אימיינד (Emind) המספקת תשתיות ענן, בלאט-לפידות – שותפת פלטינום הראשונה בישראל של חברת ה- CRM סיילספורס (Salesforce),  וכמו כן פעילות ERP  המיועדת למגוון רחב של מגזרים במשק הישראלי.

פתרונות התוכנה העסקיים של פריוריטי, הינם פרי פיתוח של Priority Software, חלוצה בינלאומית בתחום פתרונות ה- ERP , המפתחת חבילת ERP מלאה ואינטגרטיבית.

פתרון Priority מתאפיין ברמת גמישות גבוהה ובכך שהתוכנה קלה ליישום, לשימוש ולתחזוקה. כיום, יותר מ- 7,000 חברות ב- 40 מדינות בעולם מסתמכות על פתרונות Priority לניהול יומיומי של הארגון. Priority מקפידה על חדשנות טכנולוגית, דוגמת תמיכה מלאה במכשירים ניידים ועבודה בענן.

אולקלאוד היא הראשונה בישראל שתציע את פריוריטי בענןAWS . לשם כך הוקם בחברת אימיינד מקבוצת אולקלאוד אזור מנוהל ומאובטח 24/7, ברמת ביצועים גבוהים ואבטחה קפדנית מאוד עם התרעות מידיות.

קבוצת אולקלאוד גם תבצע את הטמעות פריוריטי אצל הלקוחות, באמצעות צוות הטמעה מקצועי המונה למעלה מ-10 מיישמי Priority בעלי ניסיון הטמעה מצטבר של מאות פרויקטים.

יוסי פרנקל, נשיא קבוצת אולקלאוד, אומר: "הפתרון שלנו להתקנת פריוריטי בענן AWS, עם הטמעה, שירותים מקצועיים ואבטחה ברמה הגבוהה והמחמירה ביותר, הנו ייחודי ונותן מענה לאלה שעד היום נמנעו ממעבר לענן. בנוסף, הפתרון של אולקלאוד כולל התממשקות מלאה למגוון יישומים, וביניהם מערכות ה-CRM של סיילספורס. לאור העניין הרב בשוק, אנו מצפים כי לקוחות רבים ישקלו בחיוב את פתרון הענן הייחודי שמציעה אולקלאוד".

לדברי מנכ"ל Priority Software, אנדרס ריכטר: "אנו שמחים על שיתוף פעולה זה, המאפשר להרחיב עוד את ערוצי השיווק של Priority ואת השימוש בפתרון הענן שלנו. נכון להיום, כ- 1,000 לקוחותPriority  כבר בענן ומדווחים על רמת שביעות רצון גבוהה. היתרונות שמציע המעבר הינם ברמת הנוחות ושחרור מצורך בצוותי תחזוקה או חדרי שרתים בארגון, נגישות גבוהה למערכת ועוד. החיבור עם אולקלאוד יספק פתרון מקיף ללקוחות עסקיים, ואפשרות ליהנות מהפתרון המקצועי של Priority בניהול המערכות השונות של הארגון ביעילות ובסנכרון מלא".
הראל יפהר, מנכ"ל אמזון ווב סרוויסס (AWS) ישראל, מוסיף: "משמח לראות את אולקלאוד תומכת בפתרונות ERP של פריוריטי בענן AWS. אנו רואים מגמה גוברת של גופי אנטרפרייז המעבירים מערכות ליבה ERP שלהם לענן, ותמיכת אולקלאוד בלקוחות אלה תעזור להאיץ את אימוץ הענן בישראל וברחבי העולם".

דילוג לתוכן