ציונות 2015:

KLA-Tencor ישראל מציגה בפני צעירים מרחבי העולם ציונות של מצוינות טכנולוגית בצפון

 

מגדל העמק, כבירת ה"איזור", מושכת אליה מבקרים רבים. סיור חשיפה, בשיתוף תנועת בני עקיבא, הגרעין התורני, ההסתדרות הציונית העולמית, המרכז לפיתוח ההון האנושי צעירים והרשות לפיתוח הגליל, נערך בעיר ולקחו בו חלק 25 צעירים בטווח הגילאים 19-27.

 

המפגש נפתח בנקודת התצפית המסורתית בגן ע"ש רפי בללתי ולאחר מכן המשיכה הקבוצה לסיור מקיף ברחבי העיר, תוך התרשמות מתנופת הבנייה החדשה. שיא היום היה מפגש של הקבוצה עם ד"ר עמי אפלבום, נשיא KLA-Tencor ישראל, שחשף בפניהם את אפשרויות התעסוקה הרבות, בחן זוויות שונות של הכלכלה הישראלית וקינח את המפגש בשיחה על "ציונות 2015".

 

"אנו מחזיקים כאן בצפון את הכוחות הטובים ביותר בנמצא", אמר ד"ר אפלבום. "אנו חייבים כאן את האנשים הכי טובים והכי מבריקים. מי שרוצה לעבוד במרכז מצוינות טכנולוגית עם אופק לטווח ארוך – מוזמן להגיע אלינו".

 

נוי סעדה, רכזת התיישבות במרכז לפיתוח הון אנושי-צעירים,אמרה: "הסיור ברחבי העיר והפגישה עם ד"ר אפלבום הייתה מעשירה ומעניינת עבור הצעירים האקדמאים שגילו עניין במגדל העמק ואנו נשמח לראות אותם מגיעים אלינו עם סיום הלימודים האקדמאיים שלהם".

 

 

KLA Tencor היא ספק גלובלי מוביל של פתרונות מתקדמים למדידה ובקרה של תהליכי ייצור שבבים, כמו גם טכנולוגיות מטרולוגיה עבור תעשיית המוליכים למחצה. בישראל מעסיקה החברה כ- 500 עובדים שמפתחים, מייצרים ונותנים שירות למערכות המטרולוגיות המתקדמות ביותר, כשהיא פעילה בשלושה אתרים: אזור התעשייה מגדל העמק, קריית גת והאזור התעשייתי ביוקנעם.

דילוג לתוכן