ציון דרך משמעותי לדיון מדיקל: 100 בתי חולים הטמיעו את מערכת ה-MarginProbe המסייעת תוך כדי ניתוח בהסרה מלאה של סרטן שד

מעל 7000 ניתוחי כריתה של גידול סרטני מהשד, בוצעו עד היום תוך שימוש בטכנולוגיה של דיון, המיושמת ב-27 מדינות בארה״ב וב-11 מרכזים רפואיים ברחבי ישראל. במחקרים התגלה כי השימוש ב-MarginProbe סייע להקטנת הסיכון לניתוח חוזר בכ – 60%.

חברת המכשור הרפואי, דיון מדיקל מדווחת על ציון דרך משמעותי בהסטוריה של החברה מקיסריה: בחירה של המרכז הרפואי ה-100 במערכת ה-MarginProbe שפיתחה דיון.

MarginProbe מאפשרת למנתחים, המבצעים כריתת גידול סרטני מהשד (למפקטומי), לזהות בזמן אמת את הרקמות הנגועות בסרטן. באמצעות בדיקה המתבצעת על-ידי המנתח תוך שימוש ב-MarginProbe, ניתן בקלות לבחון את שולי הכריתה ואם מתגלים בהם תאים סרטניים מבצע המנתח באופן מיידי הרחבה של האזור המנותח ובכך מונע את הצורך בניתוח נוסף.

מעל 7000 ניתוחי כריתה של גידול סרטני מהשד, בוצעו עד היום תוך שימוש בטכנולוגיה של דיון, המיושמת ב-27 מדינות בארה״ב וב-11 מרכזים רפואיים ברחבי ישראל.

״מאז בנינו מערך מכירות עצמאי בארה״ב לקראת סוף 2013, החברה השיגה גידול דו-ספרתי מדי רבעון, במשך 8 רבעונים רצופים ״, אומר גיל רוזן, סמנכ״ל השיווק העולמי של דיון.

״מעודד לראות כמה מהר אימץ השוק מערכת כה חדשנית כמו ה-MarginProbe״, אמר דן השמשוני, מייסד ומנכ״ל דיון. ״ ספקי שירותי הבריאות בארה"ב מיישרים קו כיום עם הדרישה הגוברת לאיכות ולייעול בתוצאות. כחלוצים שמובילים שיפור בתוצאות ניתוחי סרטן, ובעיקר כמי שמפחיתים את תדירות הניתוחים החוזרים בניתוח להסרת סרטן שד, אנו ממוצבים היטב כדי למלא את הצרכים הללו״.

טכנולוגיית איפיון הרקמות, התוך ניתוחית, ויישומה באמצעות מערכת ה-MarginProbe, היא הראשונה והיחידה כיום בעלת אישור מינהל התרופות האמריקאי (FDA). שילובה של הטכנולוגיה בחדרי ניתוח, מאפשר לבתי חולים להציע לחולות סרטן שד את הסיכוי הגדול ביותר להשיג שולי כריתה נקיים במהלך ביצוע ניתוחי כריתת גידול סרטני מהשד. המערכת עושה שימוש בספקטרוסקופיית RF, בהליך מדידה שנמשך פחות מ-5 דקות, כדי לזהות האם בשולי הכריתה יש או אין תאים סרטניים. במחקרים התגלה כי השימוש ב-MarginProbe סייע להקטנת הסיכון לניתוח חוזר בכ – 60%.

 

דילוג לתוכן