פתרונות SAP Business All-in-One המבוססים על SAP HANA זמינים בגרסה מקומית ב- 52 מדינות

חברת התוכנה SAP הכריזה על השקת גרסאות מקומיות ב- 52 מדינות של פתרון ה- ERP לעסקים בסדר גודל בינוני SAP Business All-in-One, המבוססות על פלטפורמת SAP HANAהפתרונות החדשים פועלים עם חבילת ההרחבה 7 עבור אפליקציות SAP ERP, על גבי SAP HANA וכחלק מהגרסה החדשה ביותר של SAP Business Suite. החבילה כוללת לוקליזציה למדינה, הרחבות חדשות למגזרים וזמינות מתקדמת עבור שותפים.
גרסאות הבסיס של SAP Business All-in-One מסייעות בניהול ובתכנון משאבי הליבה הארגוניים (ERP), עבור ארגונים בסדר גודל בינוני. בנוסף, הן מציעות תהליכים מוגדרים מראש כולל לוקליזציה הנדרשת לכל מדינה. התכנון המודולארי של התוכנה מאפשר הרחבה של חבילות רבות באמצעות תוספות המתאימות למגזר תעשייתי, או באמצעות חבילות חוצות תעשיה.
לדברי בני פרצי, ארכיטקט פתרונות בכיר ב- SAP ישראל: "SAP Business All-in-One מורכב מפתרונות ייחודיים לתעשיות עבור עסקים בינוניים מקומיים וגלובליים הנמצאים בצמיחה. הפתרונות תומכים בתהליכים משולבים המכסים את כלל מחזור החיים של הארגון. כעת, יכולים גם לקוחות של מגזר העסקים הבינונים ליהנות מהיכולות של טכנולוגית In-Memory ש- SAP מציעה. אנו מאמינים כי טכנולוגיה זו תשנה את פני עולם המחשוב ותאפשר לו לתמוך בצורה יעילה יותר בעסקי לקוחותינו".
"ארגונים חייבים להשקיע במערכת מחשוב שתתמוך בעסקיהם ותייצר להם יתרון תחרותי מול מתחריהם", הוסיף בני ואמר: "גם המגזר הציבורי, שאמון על מתן שירותים, יהיה חייב לעבור לטכנולוגיה מתקדמת על מנת לתת שירותים איכותיים ללקוחותיו. בשנים האחרונות אנו מבחינים כי ארגונים בינוניים וקטנים מבינים את התועלת באימוץ פתרונות Best Practice לעומת פיתוח. חשבנו שנכון יהיה לתת להם ליהנות גם מהטכנולוגיה החדשנית שלנו, ובכך לסייע להם לפרוץ קדימה עם עסקיהם".
"עם השקה זו, השותפים שלנו ולקוחות מסביב לעולם יכולים למנף את העוצמה של פלטפורמת SAP HANA, המגיעה עם התהליכים הטובים מסוגם למגזרי תעשייה במסגרת SAP Business All-in-One", אמר בובי וטר, סגן נשיא, ניהול פתרונות שותפים ב- SAP. "הרחבות לפי תעשיה עבור חבילת העשרה 7, מקיפות כעת יותר תעשיות כגון כימיקלים וייצור בדיד, ומסייעות לשותפים שלנו להתאים אף יותר את ההיצע ללקוחות".
לאחרונה מוקמה SAP על ידי חברת המחקר והייעוץ גרטנר בריבוע המובילים בדוח "ריבוע הקסם ל- Single Instance ERP עבור חברות ממוקדות במוצרים לשוק הביניים". מערך הפתרונות של SAP לשוק ה-SME, הכולל את SAP Business All-in-One, מאפשר לשותפים לספק פתרונות מורחבים המתאימים לצרכים ייחודיים של לקוחות שונים.
"כאשר ישבנו לראשונה עם הלקוחות שלנו כדי לדון באופק ה- IT שלהם, זיהינו במהירות כי העסקים שלהם התבססו על שלושה מסדי נתונים שונים כדי להפעיל פתרונות נפרדים – אחד עבור ERP, אחר עבור BI והשלישי עבור תכנון תקציבי", אמר פבריציו אוליביירה, מנהל פתרונות, בגרופו טראסט. "לא רק שמדובר בפתרון יקר עבור הלקוחות, הוא גם ייצר צורך ליצור תהליכי טעינה חדשים ותעבורה ישירה בין בסיסי הנתונים. כדי להקל על בעיות אלה, תכננו פתרון משולב הפועל על SAP HANA. על ידי מתן בסיס נתונים מרכזי אחד שיפעל עבור שלושת הפתרונות, אופק ה-IT של הלקוחות שלנו הפך לפשוט יותר".
SAP Business All-in-One מורכב מפתרונות ייחודיים לתעשיות עבור עסקים בינוניים הנמצאים בצמיחה. הפתרונות תומכים בתהליכים משולבים המכסים את כלל מחזור החיים של הארגון. הפתרונות פועלים על SAP HANA וכן על Sybase Adaptive Server ובסיסי נתונים מאושרים אחרים. ניתן להפעיל את הפתרונות בצורה מקומית או בענן פרטי. כיום יש יותר מ- 24,200 לקוחות SAP Business All-in-One ביותר מ- 55 מדינות, והפתרונות זמינים באמצעות שותפים. SAP מחוייבת להיצע נרחב של מובייל, ענן ואינטליגנציה עסקית.

דילוג לתוכן