פתרונות האינפיניבנד והאית'רנט של מלאנוקס מאיצים את מערכות המחשוב הכוללות את המעבדים החדשים של אינטל – Intel® Xeon® Scalable Processor, ומספקים את ההחזר הגבוה ביותר על ההשקעה

מלאנוקס מספקת את הביצועים, היעילות והסקלאביליות המובילים בעולם עבור יישומי מחשוב עתיר ביצועים, ענן, Hyperscale, בינה מלאכותית, אחסון ועוד

סאניוול, קליפורניה ויקנעם, ישראל – 11 ביולי 2017 – מלאנוקס טכנולוגיות (NASDAQ:MLNX), מובילה עולמית באספקת פתרונות קישוריות חכמה ועתירת ביצועים מקצה לקצה עבור שרתי מרכזי נתונים ומערכות אחסון, הודיעה היום כי פתרונות האינפיניבנד והאית'רנט שלה מספקים את הביצועים, היעילות והסקלאביליות המובילים בעולם עבור מערכות המחשוב והאחסון מבוססות המעבד החדש של אינטל – Intel® Xeon® Scalable Processor. על מנת לנצל ביעילות את הגידול בביצועי המעבד ואת המספר הגבוה יותר של ליבות, ועל מנת למקסם את ההחזר על ההשקעה במרכז הנתונים, נדרשת קישוריות מהירה וחכמה יותר. פתרונות האית'רנט של מלאנוקס מאפשרים למשתמשים לעבור מרשתות במהירות 10 ו- 40 גיגה-ביט לשנייה למהירות 25, 50, 100, ובקרוב 200 ו- 400 גיגה-ביט לשנייה – המהירויות הנדשרות כדי לתמוך ביכולות ניתוח הנתונים החדשות בפלטפורמות החדשות האלה. פתרונות האינפיניבנד של מלאנוקס מספקים מנועי האצת מחשוב פנים-רשתי המייעלים את השימוש במעבד Intel® Xeon® Scalable Processor ואת הפרודוקטיביות הכללית של היישומים. על ידי שימוש בטכנולוגיות מלאנוקס, יכולים מנהלי IT ומשתמשי מרכזי הנתונים להנות מחווית משתמש מיועלת ובאופן מיידי, יחד עם תאימות לאחור ולעתיד, ובכך להגן על ההשקעה שלהם.

"השילוב של טכנולוגיית מלאנוקס למחשוב פנים-רשתי, המהירויות הגבוהות ביותר להעברת נתונים ומנועי האצה אחרים, יחד עם הפלטפורמות החדשות המבוססותIntel® Xeon® Scalable Processor של אינטל, מאפשר למשתמשי מרכזי נתונים להנות מרמות חדשות של ביצועים וסקלאביליות באופן הטוב ביותר האפשרי", אמר גלעד שיינר, סמנכ"ל שיווק במלאנוקס. "ביצענו בדיקות למגוון יישומים והוכחנו עלייה של 25 עד 35 אחוזים בביצועים הכוללים של מערכות מבוססותIntel® Xeon® Scalable Processor לעומת מערכות דור המעבדים הקודם של אינטל. אנו שמחים לעבוד עם אינטל ועם השותפים שלנו על מנת להבטיח התאמה מלאה ומוּכנוּת של פתרונות האית'רנט והאינפיניבנד של מלאנוקס לאספקת חוויית הביצועים הגבוהים ביותר בעולם עבור מערכות מחשוב ואחסון אלו".

זמינות
פורטפוליו מלאנוקס המלא לפתרונות אינפיניבנד ואית'רנט זמין היום עבור הפלטפורמות החדשות המבוססות Intel® Xeon® Scalable Processor של אינטל.

 

דילוג לתוכן