פתרונות אחסון לשוק ה-SMB מבית היטאצ'י דטה סיסטמס

היטאצ'י דטה סיסטמס, ספקית פתרונות האחסון הבינלאומית, בחרה באבנט תקשורת, מקבוצת רד-בינת, למפיצה של פתרונות האחסון שלה לשוק הארגונים הקטנים והבינוניים (SMB). במסגרת הסכם ההפצה שנחתם בין החברות בימים אלו, תשווק אבנט תקשורת בישראל פתרונות חומרה ותוכנה של היטאצ'י דטה סיסטמס , בהם משפחת מערכות אחסון הביניים Adaptable Modular Storage 2000 ופתרון (Simple Modular Storage (SMSהמיועד בעיקר לעסקים קטנים.
 
רענן סיטון, מנהל ערוצי הפצה, בהיטאצ'י דטה סיסטמס ישראל: "עד היום, פעלה היטאצ'י בישראל בתחום האחסון בעיקר בקרב ארגונים גדולים. מינוי אבנט תקשורת הינו צעד משמעותי, המשקף את האסטרטגיה העסקית בה נוקטת היטאצ'י בימים אלו. שמנו לעצמנו מטרה לאפשר גם למגזר ה-SMB בישראל, ליהנות ממוצרים ייחודיים המספקים עדיפות טכנולוגית ותחרותיות במחיר". סיטון הוסיף כי החתימה עם אבנט תקשורת המוכרת כמפיץ מוביל לתחום ה- SMB הייתה מבחינת היטאצ'י צעד טבעי. "אנו מעריכים את הפוטנציאל העסקי הטמון בתחום האחסון למגזר ה -SMB בעשרות מיליוני דולרים בשנה ומצפים לגידול משמעותי במכירות המוצרים המותאמים לשוק זה, כבר במחצית הראשונה של 2010".
 
יהונתן רגב, מנכ"ל אבנט תקשורת: "מצאנו במוצרי האחסון של היטאצ'י התאמה מצוינת לסל המוצרים של אבנט תקשורת. קו המוצרים של היטאצ'י לשוק ה-SMB מתאפיין באמינות גבוהה, ביצועים טובים, זמינות מקסימאלית, יכולת הרחבה ופשטות הפעלה. אנו מוצאים כי לקוחותינו דורשים מגוון מוצרים גדול, ומעוניינים לרכוש אותם ממפיץ המבין בתחום היטב ושולט בחומר הטכני. אנו משוכנעים כי הוספת מוצרים אלו להיצע הרחב של מוצרי אבטחת המידע אותם אנו מפיצים תשרת את לקוחותינו".

דילוג לתוכן