פתרון Kaspersky Internet Security זוכה בציון AAA מושלם – מציג יעילות של 100% בדוח השנתי החדש של מעבדת Dennis

בסיכום מבחני הגנה וביצועים מקיפים, בחרה מעבדת Dennis בפתרון האבטחה Kaspersky Internet Security כפתרון הטוב ביותר בשוק להגנה מפני איומי סייבר. הפתרון זכה לדירוג מושלם של 100% במסגרת הדוח השנתי ל"הגנת אנטי וירוס וביצועים". התוצאה מציבה את מעבדת קספרסקי כאחת מספקיות האבטחה היחידות שזכו לקבל דירוג AAA על פני 4 מבחנים רצופים של מעבדת Dennis.
הדוח מאחד את תוצאות כל מבחני האנטי וירוס שביצעה מעבדת Dennis במהלך 12 החודשים האחרונים, כשהוא משווה כיצד מוצרים שונים להגנה נגד קוד זדוני פועלים מבחינת הגנה על מערכות המשתמש ושמירה על ביצועי המערכות. מהמבחנים עולה כי Kaspersky Internet Security הוא המוצר המוביל מבחינת דיוק בהגנה, והוא אף היה פתרון ההגנה היחיד שהציג ציון דיוק כולל של 100%, אשר מחושב בהתאם לדרך בה המוצר מטפל באיומים לצד תוכנות לגיטימיות.
התוצאות של המבחנים מחזקות את העובדה כי בעידן בו אופק איומי הסייבר מתפתח באופן שוטף, פתרון אבטחה מתמחה כגון Kaspersky Internet Security הוא חיוני להגנה על משתמשי אינטרנט מפני איומים עדכניים. פתרונות של ספקים אחרים הציגו ביצועים פחותים, כש- Security Essentials של מיקרוסופט מקבל ציון דיוק כולל של 66%, וההגנה החינמית של Malwarebytes מקבלת ציון של 67%.
הדוח גם השווה את ההשפעה של מוצרי אבטחה שונים על מערכות המשתמש. תוך שהוא מבצע טווח של משימות, הפתרון של מעבדת קספרסקי רשם השפעה של 7% בלבד על המערכת. מוצרים של ספקים אחרים נמצאו בעלי השפעה גבוהה בהרבה, כש- BitDefender רשם השפעה של עד ל- 17%. הפתרון של מיקרוסופט נמצא בעל השפעה פחותה על מערכות (4%) אבל זאת תחת רמת הגנה נמוכה יותר.
Kaspersky Internet Security נמצא כפתרון בעל השילוב הטוב ביותר – הוא מציע למשתמשים הגנה מדויקת נגד איומי סייבר, תוך שיש לו השפעה מינימלית על רמות הביצועים.
תימור ביאצ'וב, מנהל מחקר נגד קוד זדוני במעבדת קספרסקי: "הקצב המהיר של החיים הדיגיטליים והשימוש הגובר במכשירים מקושרים, עומד אל מול פיתוח מהיר באותה מידה של אופק איומי הסייבר. משתמשים צריכים לחוש מוגנים מפני טווח מתרחב של איומי רשת, ואנו הצבנו בפנינו משימה להפוך את האינטרנט למקום בטוח יותר. אנו יודעים כי כלים מובנים במערכות הפעלה פשוט אינם חזקים מספיק כדי להתמודד עם איומי סייבר חדשים, ולכן השקענו מומחיות טכנית ואת המודיעין העולמי ביצירת מוצר מומחה – Kaspersky Internet Security. הוא מספק למשתמשים את את הפתרון הטוב ביותר, ללא דילול משאבי המערכת שלהם, דבר שזכה להוכחה לאורך הבחינות הקפדניות של מעבדת Dennis".

 

דילוג לתוכן