קרן אלדור – סמנכ"ל ניהול מוצר, סייברארק

פתרון CyberArk Conjur Enterprise זמין כעת בפלטפורמת Red Hat OpenShift Container

מפשט את ניהול הסודות, מאיץ את אבטחת הקונטיינר ומספק גמישות לפריסה מאובטחת יותר של יישומים ארגוניים בהיקף נרחב
חברת סייברארק, מובילה גלובלית באבטחת גישה פריבילגית, הכריזה היום על זמינותו של פתרון CyberArk Conjur Enterprise  עבור  Red Hat OpenShift Container Platform.  פתרון CyberArk Conjur Enterprise  הפועל על גבי פלטפורמת Red Hat OpenShift Container  מסייע בניהול פשוט יותר של סודות (הרשאות גישה) בתהליכי DevOps ומאפשר לארגונים לנהל ולהחליף בקלות סודות והרשאות אחרות.

 

"פלטפורמות container מספקות יתרונות עסקיים משמעותיים וחשוב שגישת האבטחה שארגונים מגבשים תתאים לצרכי הגמישות והמהירות שהמפתחים כיום רוצים," אמר כריס מורגן, מנהל הטכנולוגיה הראשי של OpenShift Partner Ecosystem  ב"רד האט". "עם CyberArk Conjur על גבי פלטפורמת Red Hat OpenShift Container, המשתמשים נהנים מיותר אפשרויות בחירה לניהול סקלבילי של סודות ברמת אנטרפרייז, עם פתרון ניהול העונה לצרכיהם."

 

יחד, CyberArk Conjur Enterprise ו- Red Hat OpenShift Container Platform, מסייעים בביטול סודות "מבודדים" ומאפשרים למפתחים וצוותי תפעול לפרוס יישומים רחבים ביתר קלות ובאופן מאובטח יותר. הלקוחות נהנים מגישה של "קודם כל אבטחה" שמיועדת לספק נקודת בקרה אוטומטית ויחידה לניהול הסודות וההרשאות בסביבות ענן ו-on premise (בחצר הלקוח) הנתמכות על-ידי Red Hat OpenShift Container Platform. דרך יישום ניהול עקבי של סודות ומדיניות אבטחת גישה פריבילגית בכל ה-OpenShift Containers, סייברארק ו-Red Hat שואפות לפשט את הגנת הסודות, במיוחד אלה שאינם מנוהלים היטב בסביבות ה-DevOps המהירות כגון מפתחות SSH/API, סיסמאות והסמכות (certificates).

 

את CyberArk Conjur Enterprise   ו-Red Hat OpenShift Container Platform ניתן לשלב גם ב-CyberArk Enterprise Password Vault. אינטגרציה נוספת זו מספקת ערך מוסף הודות להעתקה אוטומטית של סודות מה-Password Vault של CyberArk Enterprise Password Vault ל-CyberArk Conjur Enterprise.

 

"אבטחת סביבות CI/CD ופלטפורמות של יישומי קונטיינר מגדילה את המורכבות של זרימת העבודה (workflow) וניהול המדיניות בארגון," אמרה קרן אלדור, סמנכ"ל ניהול מוצר בסייברארק. "פתרון CyberArk Conjur Enterprise על גבי פלטפורמת Red Hat OpenShift Container  מספק לארגונים פתרון לפישוט התהליך ומאפשר להם ליהנות מתהליכיDevOps  מואצים ומגמישות לפרוס את סביבת המחשוב המועדפת עליהם מבלי להוסיף סיכונים מיותרים הנובעים מסודות.”

דילוג לתוכן