פתרון ה-Predictive Flash של נימבל סטורג' מספק זמינות של 99.9999%

בזכות יכולות Machine Learning המשולבות במנוע InfoSight נ צוותי ה-IT צריכים לטפל בתקלות כ-25 שניות בשנה בממוצע בלבד

פתרון ה-Predictive Flash של נימבל סטורג' מספק לארגונים זמינות של "שש תשיעיות" בממוצע – 99.999928%. בזכות נתון זה, צוותי ה-IT בארגון צריכים לטפל בתקלות רק כ-25 שניות בממוצע בשנה. בנוסף, הזמינות הגבוהה של המערכת מאפשרת למערכת הניהול של נימבל, ה-Infosight, לחזות ולזהות מראש כ-80% מהתקלות ולטפל בהן באופן פרואקטיבי.

פתרון ה-Predictive Flash של נימבל סטורג' משלב All Flash Arrays ו-Adaptive Flash לארכיטקטורה אחודה המאיצה את ביצועי האפליקציות בארגון תוך כדי הורדת עלויות האחסון. על פי דו"ח גרטנר האחרון בתחום האחסון, בו דורגה נימבל סטורג' ברביע המובילים שנה שנייה ברציפות, , מפשט ה-Predictive Flash את פעולות הארגון ומספק יכולת חיזוי כמעט לכל התקלות שעלולות לפגוע בעבודה בעזרת יכולת החיזוי ואנליטיקה מבוססת ענן .

המנוע האנליטי של InfoSight לוכד ומנתח יותר מ- 30 מיליון פרטי נתונים הנאספים ברמה יומית מכל אחד מאלפי מערכי האחסון, כדי לספק מודיעין מקיף לגבי יציבות וביצועי תשתית האחסון. InfoSight פותח באופן אוטומטי יותר מ-90% מאירועי התמיכה, ומייצר פתרון עבור יותר מ-80% מהם, כשהוא חוסך ללקוחות את הזמן והמאמצים של הפעלת תהליכי תמיכה ידניים.

רפי שקולניק, מנכ"ל נימבל סטורג' ישראל: "בזכות יכולות האנליטיקה והחיזוי הגבוהות של פתרונות נימבל סטורג' אנחנו מצמצמים משמעותית את פער בין היישומים למידע, וכך לקוחותינו יכולים לנהל את עבודתם במהירות שיא וללא דאגות. הזמינות של 'שש תשיעיות' מאפשרת ללקוחותינו להטמיע את פתרונות האחסון של נימבל גם ליישומים הכי כבדים שלהם".

דילוג לתוכן