פתרון ה-All Flash של נימבל סטורג' אושר על ידי SAP העולמית כפתרון המותאם למנוע SAP HANA

Nimble Storage מקבלת הסמכה מ-SAP העולמית – פתרון ה-All Flash Array של נימבל יתממשק עםSAP HANA
ההסמכה של פתרון הפלאש מצטרפת לפתרון ההיברדי של נימבל שכבר התממשק עםSAP HANA

נימבל סטורג', המתמחה בפיתוח פתרונות אחסון פלאש, הודיעה שפתרון הפלאש של הארגון, ה-All Flash Array אושר על ידי SAP העולמית כפתרון המותאם ל-SAP HANA, בנוסף לפתרון ההיברידי של נימבל שכבר אושר בעבר.

שיתוף הפעולה מאפשר לנימבל סטורג' להציע פתרונות המותאמים בצורה מושלמת ל-SAP HANA. כך יכולים לקוחותיה של נימבל סטורג' למנף את החומרה הקיימת ואת רכיבי התשתית בסביבת העבודה המבוססת SAP HANA

פתרון ה-All Flash Array של נימבל סטורג' מאפשר לארגוני IT לשפר במהירות את ביצועי המערכות שלהם הפועלות באמצעות SAP HANA. הפתרון מאפשר לארגונים לשמור על רמה גבוהה של ביצועים והגנה על המידע הארגוני תוך כדי יכולות היערכות וחיזוי גבוהות לדרישות העסקיות המשתנות. שיתוף הפעולה עם SAP מאפשר האצת זמני התגובה של הארגון ויצירת שחזורים אוטומטיים ומהירים ללא פגיעה במידע.

SAP HANA הוא מנועIn Memory רב עוצמה של SAP לאיסוף, עיבוד וניתוח מידע בזמן אמת, הוא תומך בנפחי פעילות עצומים וגדלים תוך צמצום כפילויות הנתונים. הפתרון מאפשר לחברות וארגונים להשיג תובנות עסקיות מנתונים קיימים וחדשים, נתונים מובנים ואינם מובנים, מכל מקור וכל זאת לטובת קבלת החלטות מושכלת בזמן אמת.

רפי שקולניק, מנכ"ל נימבל סטורג' ישראל: "פתרון הפלאש של נימבל סטורג' מאפשר לסגור את הפער בין היישום לדאטה בסביבת Sap ולספק תמיכה רחבת היקף לתשתיות ויישומים מבוססי Sap. שיתוף הפעולה החדש מעמיק את היחסים הפוריים של נימבל סטורג' ו-Sap שמתבטא גם בפתרון ההיברידי שלנו וגם בפתרון הפלאש"

 

דילוג לתוכן