פתרון המובייל העסקי של מג'יק ישמש לפיתוח אפליקציות מובייל עבור יישום ה-SugarCRM

פתרון המובייל העסקי של מג'יק ישמש לפיתוח אפליקציות מובייל עבור יישום ה-SugarCRM של אתר המודעות Junk Mail מדרא"פ
הפתרון גבר על פתרונות מתחרים ועמד בדרישות יישומי Junk Mail
ישראל, אור יהודה, 14 בספטמבר 2014, מג'יק תעשיות תוכנה, (ת"א: מגיק; נאסד"ק: MGIC), המספקת ומפתחת פלטפורמת פיתוח יישומים ואינטגרציה ופתרונות אינטגרציה עסקיים מבוססי מובייל, Cloud ו-On-Premise, הודיעה כי פתרון המובייל העסקי שלה נבחר על ידי InteDev, ספק ה-SugarCRM של אתר המודעות הגדול בדרא"פ – Junk Mail, לפיתוח אפליקציות מובייל רב-ערוציות באינטגרציה מלאה, עבור יישום ה-SugarCRM של האתר.
אפליקציית המובייל הראשונה של Junk Mail תשולב במערכת ה-Sugar של האתר, ותאפשר לעובדיו לנהל תיקי לקוחות מכל מקום, כולל יכולות המרת לידים, הקמה וגישה לתיקי לקוחות, המרה לקבצי PDF וקבלת חתימות מלקוחות ישירות על גבי מכשירי הסמארטפון והטאבלט שלהם.
פתרון המובייל של מג'יק כולל תמיכה מלאה במצב אופליין, תכונה המבטיחה המשכיות של העבודה ללא סכנה לאובדן מידע, גם במקרה של הפרעות ברשת התקשורת. הנתונים המעודכנים ביותר נשמרים ומסונכרנים, כך שהם נכונים ומעודכנים בכל עת.
"ידענו שיש לנו צורך בפתרון מובייל מקיף עם יכולות פיתוח למגוון ערוצים, מתאם מוסמך ל- Sugar CRM מוסמך, גמישות בפריסה בארגון ובענן, ותמיכה מלאה במצב אופליין על מנת לעמוד בדרישותנו לממשק ידידותי למשתמש, ולהמשכיות עסקית ותפעולית. בחרנו בפתרון המובייל העסקי של מג'יק מכיוון שהוא ענה על כל צרכינו", אמר יגלין נאידו, בעלים ומנהל הכספים בחברת Junk Mail.
"אנחנו שמחים על בחירתנו לשמש ספק אסטרטגי של פתרון המובייל עבור חברה מתקדמת כמו Junk Mail, המעצימה את עובדיה ומספקת להם אפליקציות עסקיות המגבירות את היעילות, מקצרות את תהליך המכירה, ומשפרות את השירות הניתן ללקוח", אמר משה לוי, מנכ"ל מג'יק ישראל וההפצה הבינלאומית. "פתרון המובייל העסקי של מג'יק – הכולל את פלטפורמת פיתוח האפליקציות Magic xpa ואת פלטפורמת האינטגרציה Magic xpi, פועל על גבי חבילת טכנולוגיה אחידה, תכונה המקלה על ארגונים ביצירת אפליקציות מובייל אשר מבצעות בהצלחה תהליכים עסקיים ומאפשרות גישה מאובטחת לנתונים."
 

דילוג לתוכן