פתרון ההגנה על תחנות ושרתים OfficeScan 10 של Trend Micro נבחר כמומלץ ביותר בבדיקות של NSS Lab

Trend Micro, המיוצגת בישראל על ידי סקיור טרנדס מקבוצת חילן טק, זכתה לדירוג "מומלץ" על מהירות השיא שלה וחסימת פריצות לאתרים בבדיקות של NSS Labs. בזמן שלספקיות אבטחה אחרות לקח ימים לחסום אתרים זדוניים, Trend Micro חסמה אתרים זדוניים בתוך שעות ספורות בלבד. בדיקות NSS Labs, אשר אינן תלויות או נוסדו על ידי ספק אבטחה, חיקו את ההתנסויות של המשתמשים הממוצעים והתמקדו באיומים פעילים מתוך האינטרנט שנאספו מהרשת של החברה.
 
השנה, המוצר Trend Micro™ OfficeScan™ זכה לדירוג הטוב ביותר בהגנה נגד נוזקות. OfficeScan השיג דירוג של 95.2% בהגנה לאורך זמן, 86% בחסימת אתרים זדוניים ו- 60.6% של חסימות בזמן אפס. ממוצע הזמן של חסימות היה פחות מחמש שעות, בהשוואה לממוצע הכללי של כמעט יומיים (45.8 שעות).
 
Trend Micro OfficeScan הוא מוצר בתוך התשתית Trend Micro™ Smart Protection Network™. דרך תשתית זו, טרנד מיקרו סורקת, מבצעת סינון וקורלציה בלמעלה מ- 45 מיליארד הודעות דואר אלקטרוני, אתרים ותיקיות בכל יום ואז ממנפת את המידע לזהות ולהגיב בצורה שוטפת ונשנית לאיומים ולשפר את התגובות הקיימות לאיומים מוכרים.
 
"בשנתיים האחרונות, NSS Labsמכוננת סטנדרטים של איכות בתעשיית ההגנה על תחנות קצה, המבוססים על היקפי גילוי איומים וזמן החסימה", ציין טל פאר, מנהל פעילות סקיור טרנדס. "המטרה של המבחנים הסטנדרטים של NSS Labs היא לקבוע עד כמה מוצרי אבטחה מגנים על משתמשים מפני נוזקות. הבדיקות שהם מבצעים משתלבות עם המשימה של טרנד מיקרו למצוא ולספק הגנה מעל הסטנדרט הרגיל".
 
"טרנד מיקרו גם הרחיבה את עסקיה לאבטחה מתוך הענן. כך לקוחות יוכלו לקבל תועלות בזמן אמת במקום לחכות לעדכון הבא, מכיוון שהמערכת Smart Protection Network משפרת את זמן תגובת האבטחה".
 
בדוח המלא ניתן לצפות כאן: http://nsslabs.com/host-malware-protection/q2-2010-endpoint-protection-product-group-test-report.html 
 
למידע נוסף על Trend Micro OfficeScan: http://us.trendmicro.com/us/products/enterprise/officescan/index.html

דילוג לתוכן