פתרון ההגנה לוירטואליזציה ללא סוכן של מעבדת קספרסקי מחזק את יכולות האבטחה של VMware NSX להגנה חכמה של מרכזי נתונים

מעבדת קספרסקי השיקה גרסה חדשה של פתרון האבטחה לוירטואליזציה, Kaspersky Security for Virtualization Agentless, אשר תוכנן כדי לספק הגנה בתוך מרכזי נתונים מוגדרי תוכנה המבוססים על VMware vSphere ו- VMware NSX. הפתרון מספק כעת יכולות הגנה מתקדמות לכל מכונה ורשת וירטואלית כמעט ללא השפעה של משאבי פלטפורמת הוירטואליזציה.

באמצעות מינוף VMware NSX והפתרון החדש לאבטחת וירטואליזציה, לקוחות מסוגלים להגיע לאיזון הנכון בין ביצועים לבין הגנה במרכזי נתונים מוגדרי תוכנה. פתרון האבטחה החסכוני במשאבים מסייע לשמור על שיעורי קונסולידציה גבוהים ולהפחית עומסים ממשאבי המחשוב. ההגנה נגד קוד זדוני לוירטואליזציה מאפשרת להעביר עומסים של משימות לסריקת קבצים מהמכונה הוירטואלית הבודדת אל מכונה וירטואלית ייעודית, כדי להשיג יעילות גבוהה יותר ולהקטין את ההשפעה על ביצועי המערכת.

המאפיינים המובנים של VMware NSX שופרו באמצעות יכולות האבטחה של Kaspersky Security for Virtualization, כגון הגנה כנגד קוד זדוני, IDS/IPS לרשת וירטואלית וניטור SNMP משופר. שימוש ב- NSX Security Tags מאפשר תגובה בזמן אמת לאירועי אבטחה והגדרה אוטומטית מחדש של תשתית וירטואלית במקרה והמערכת מזהה קוד זדוני או פעילות מסוכנת אחרת. באמצעות אינטגרציה של מדיניות אבטחה, כל מכונה וירטואלית מקבלת יכולות אבטחה בדיוק כפי שמוגדר על ידי מדיניות הארגון בהתאם לתפקיד ה- VM.

Kaspersky Security for Virtualization Agentless הוא בעל יכולת ייחודית לסריקת תשתית, המאפשרת סריקה של מכונות וירטואליות פעילות ושאינן פעילות. בשונה מפתרונות אבטחה מסורתיים המבוססים על סוכנים, אשר יכולים לסרוק רק VM פעילים, ההתאמה לוירטואליזציה מאפשרת לזהות קוד זדוני לרוחב התשתית כולה.

כל יכולות ניהול האבטחה מאוחדים תחת מערכת ניהול אחידה, דבר המאפשר שליטה של כל ה- VM יחד עם מכשירים פיזיים וניידים המוגנים על ידי פתרונות נוספים של מעבדת קספרסקי. הדבר הופך את ניהול האבטחה של סביבות שונות לפשוט ושקוף לרוחב פלטפורמות וירטואליות, פיזיות וניידות. בזכות ארכיטקטורה שהיא נייטיב לוירטואליזציה מצד פתרון האבטחה, מתקבל מערך של טכנולוגיות הגנה שיכול לפעול בתוך תשתית IT בכל רמת מורכבות, בין עם בהפעלה מקומית או מרוחקת.

"הדילמה של ביצועים מול אבטחה עומדת במרכז היחסים של מקצועני IT עם מקצועני אבטחה מאז שהוירטואליזציה הפכה לנפוצה בקרב ארגונים. VMware ומעבדת קספרסקי מטפלות בדילמה הזו באמצעות הפתרון הייעודי לאבטחת וירטואליזציה ללא סוכן יחד עם VMware NSX. השילוב מספק ללקוחות יכולות אבטחה מתקדמות, עם השפעה כמעט אפסית על ביצועי ויעילות הפלטפורמה. מאפייני האבטחה שאנו כעת מציעים עבור VMware NSX ו- Vmware vShield Endpoint מביאים לכך שאסטרטגיות של אבטחה ו- IT, יכולות לענות על צרכי העסק בו זמנית", אמר ויטאלי מוזקוב, מנהל פתרונות עסקיים, אבטחת וירטואליזציה ומרכז נתונים, מעבדת קספרסקי.

"אנו גאים כי מוצר Security for Virtualization Agentless הוסמך לקבלת לוגו VMware Ready לרשתות ואבטחה, המסמל ללקוחות כי הפתרון עומד בדרישות הממשקיות של VMware וכי הוא פועל ביעילות עם Vmware NSX. הוא גם מאותת ללקוחות כי הפתרון ניתן להפעלה בביטחון בסביבות ייצור ", אמר קריסטן אדווארדס, מנהל שותפים טכנולוגיים, VMware.

למידע נוסף – ראו כאן

דילוג לתוכן