פתרון האבטחה KNOX של סמסונג קיבלה את הדירוג הגבוה ביותר מבין כל פתרונות האבטחה בדו"ח גרטנר לאבטחת התקנים ניידים

סמסונג אלקטרוניקס בע"מ הודיעה כי Samsung KNOX 2.6 , פתרון אבטחה ברמה צבאית להתקנים ניידים, קיבל את הדירוג הגבוה ביותר מבין כל פלטפורמות האבטחה הניידות בדו"ח "אבטחת התקנים ניידים: השוואת פלטפורמות" של חברת גרטנר. הדו"ח השווה את מאפייני האבטחה של מערכת ההפעלה המובנים בתריסר פלטפורמות התקנים ניידים כמו גם את יכולות הניהול הארגוניות.
גרטנר ציינה בדו"ח: "מומחי אבטחה מקבלים החלטות לגבי יישום תוכנת ניהול או אפליקציות אבטחה ניידות תוך כדי שהם מסתמכים על אמצעי בקרה שונים בתוך ההתקנים. ההערכה בדו"ח מתמקדת בדרישות אבטחה החלות על התקנים ניידים ומשווה את פלטפורמות ההתקנים הניידים הפופולריות ביותר בהקשר של דרישות אלו."
"סמסונג מתגאה באספקת פתרונות מקיפים מאובטחים בליבת המוצר", אמר אינג'ונג רי, סגן נשיא בכיר ומנהל המחקר והפיתוח של תוכנה ושירותים בעסקי התקשורת הניידת של סמסונג אלקטרוניקס. "בסביבה של ימינו, שבה התקשורת הניידת היא הברירה הראשונה, פרטיות הנתונים והגנתם הם חלק בלתי נפרד מכלל האפליקציות והשירותים הניידים. אפליקציית KNOX הינה פלטפורמת אבטחה מוכנה מראש המשולבת בחומרה שעליה ניתן לבנות הרבה אפליקציות ניידות עם אבטחת והגנות נתונים חזקות בחומרת הסמארטפונים של סמסונג. אנו גאים בדירוג שגרטנר העניקה ל- KNOX בהיבטים רבים של מאפייני האבטחה".
גרטנר העניקה ל- Samsung KNOX את הדירוג הגבוה ביותר מכל הפלטפורמות לאבטחה תאגידית מנוהלת. ה- KNOX היא גם הפלטפורמה היחידה עם דירוג המוגדר "חזק" בכל בקרות האבטחה שבקטגוריית האבטחה התאגידית המנוהלת, כך על פי הדו"ח. סמסונג מאמינה שדירוג זה מדגיש את מעמדה המוביל בקטגוריות כגון שיטות אימות זהות, ניהול הצפנה, הגנת Jailbreak/Root ו- App Vetting (וידוא עמידת האפליקציה בתקני הבטיחות).
ה- KNOXמעניקה להתקנים ניידים המשמשים ארגונים אבטחה מובנית ברמה צבאית, היישר מהקופסה. האפליקציה מוטמעת בחומרת ההתקן ומגינה עליו מהרגע שמדליקים אותו ועד להפעלת האפליקציה.
ה-KNOX 2.6 היא הגרסה החדשה ביותר של פלטפורמת האבטחה הניידת של סמסונג והיא זמינה במכשירי הגלקסי S7 וה- S7 Edge. פלטפורמת האבטחה KNOX 2.6 גם עברה אופטימיזציה למערכת ההפעלה אנדרואיד M המכילה מספר מאפיינים המשפרים את האבטחה ואת תפוקת המשתמש.
מנויי גרטנר יכולים להוריד את הדו"ח כאן – https://www.gartner.com/doc/3276422?ref=AnalystProfile&srcId=1-4554397745
למידע נוסף על Samsung KNOX, בקרו באתר – www.samsungknox.com

 

דילוג לתוכן