פתרון אחסון ה- All Flash של קמינריו נבחר על ידי חברת SwiftNess כפתרון האחסון המרכזי של המסלקה הפנסיונית

היקף הפעילות והטרנזקציות של המסלקה צפוי לעלות באופן חד במהלך השנה הקרובה

 

חברת SwiftNess, מפתחת ומפעילת המסלקה הפנסיונית, בחרה בפתרון אחסון ה- All Flash של קמינריו כפתרון האחסון המרכזי עבור פעילות המסלקה. פתרון K2 של קמינריו יחליף פתרון אחסון היברידי (שילוב של דיסקי SAS ו-SSD), אשר לא סיפק את רמת השירות המתבקשת ממערכת קריטית שכזו. K2 נבחר עבור המסלקה הפנסיונית לאחר בחינה טכנולוגית מקיפה של כלל הפתרונות ההיברידים וה- All Flashהקיימים בשוק.

 

המסלקה הפנסיונית פועלת ביוזמת משרד האוצר ובפיקוחו. היא הוקמה בכדי להפוך את תהליכי העבודה בשוק הפנסיה לממוכנים, באמצעות מערכת תשתיתית אחת בה עוברים מידע, הוראות ביצוע וכספים מכלל גופי הפנסיה והביטוח לקהלי המשתמשים: סוכנים ויועצים פנסיונים, ציבור החוסכים וקהל המעסיקים.

 

בשלב הראשון רכשה SwiftNess מערך אחסון בהיקף של עשרות טרה, אשר צפוי לגדול משמעותית במהלך השנה הקרובה עם התרחבות השימוש במערכת על ידי הציבור, גופי ההפצה והייעוץ בתחום הפנסיוני, חברות הביטוח, הפנסיה והגמל.  את פרוייקט התשתיות של המסלקה מבצעת EDP, כאשר היישום של מערך האחסון בוצע כחלק מפרויקט התשתיות על ידי מומחי קמינריו. היקפו הכספי של הפרויקט ליישום הפתרון של קמינריו בשלב הראשון נאמד במאות אלפי שקלים.

 

Kaminario K2בגרסה 5 נבחר כבסיס לאחסון מרכזי בזכות המהירות וזמני התגובה המשופרים במערכות עתירות IOPS דוגמת מערכות המסלקה הפנסיונית. הארכיטקטורה הייחודית של קמינריו המשלבת Scale-Out/Up מאפשרת להתמודד באופן מיטבי עם הגידול הליניארי החד הצפוי של מערך האחסון וכמות המשתמשים ללא פגיעה בביצועים ותוך שימור ההשקעה של SwiftNess במערך האחסון.

 

K2, אשר כולל טכנולוגיות לצמצום בנפחי נתונים, מאפשר נפח נתונים גדול יותר בפחות שטח אחסון, ובכך מביא לחסכון משמעותי בשטח רצפה ובצריכת חשמל בזכות טכנולוגיות ה- In-Line Compression וה- In-Line De-Duplication. מערך האחסון נבחר גם בשל יכולתו לספק זמינות גבוהה ביותר, הגנה על המידע והמשכיות עסקית באמצעות Snapshotוכן טכנולוגית RAIDהמתקדמת ביותר.

 

לדברי גיל ארדון, סמנכ"ל מערכות המידע של SwiftNess: "קיבלנו החלטה אסטרטגית להתמקד בפתרון אחסון All Flash ולא בפתרון היברידי המשלב בין עולם הפלאש לעולם הדיסקים. בחרנו בקמינריו משום שנוכחנו שהארכיטקטורה הייחודית שלה מאפשרת להתמודד ללא הפרעה עם גידול חד במספר הטרנזקציות, להשיג זמני תגובה קבועים לכל סוג של מידע, כמו כן המערכת של קמינריו מספקת יציבות ורמת אמינות גבוהה, פונקציות מתקדמות להגנה על הנתונים ופשטות ניהול , יותר מכל פתרון אחסון אחר. כמו כן התרשמתי מאוד מרמת הידע והמקצועיות של צוות הפרוייקט של קמינריו. כל זאת עם מחיר תחרותי שמאפשר לנו לשלב במסלקה פתרון אחסון All Flash מלא".

 

"לאחר בדיקה מעמיקה, מצאנו כי הפתרון של קמינריו מספק לנו את יחס העלות – תועלת הטוב ביותר בשוק", הוסיף ארדון. "הקמת מערך אחסון מרכזי מבוסס קמינריו בדאטה סנטר שלנו מאפשרת לנו להתמודד עם הצורך לנהל ולאחסן כמות הולכת וגדלה של מידע בעלויות תחרותיות ביותר לפתרונות האחסון המסורתיים.

 

"אנו גאים ש- SwiftNess בחרה בקמינריו עבור המסלקה הפנסיונית – פרויקט לאומי חשוב מעין כמותו, אשר בו מערך המידע קריטי לתפקודו", אמר רון דוידי, מנהל אזור EMEA בקמינריו. "החברה בחנה את היצרנים המובילים בשוק בתחום ה- All Flash על פי קריטריונים כגון: אמינות ויציבות, פשטות ניהול והקמה, הגנה על המידע ועוד, וקמינריו הובילה בסעיפים הללו.

 

אודות המסלקה הפנסיונית

המסלקה הפנסיונית, הפועלת מתוקף יוזמה של משרד האוצר ובפיקוחו, מציעה פלטפורמה דיגיטלית היוצרת שדרוג משמעותי בשוק החיסכון הפנסיוני. באמצעות המסלקה הפנסיונית יכול כל אזרח במדינת ישראל לקבל תמונת מצב מלאה ועדכנית על החסכונות הפנסיונים הצבורים לזכותו. המסלקה מיועדת להעברת מידע מכלל גופי הביטוח, הפנסיה והגמל לציבור החוסכים ולקהל סוכני הביטוח והיועצים הפנסיונים. בעתיד, תאפשר המסלקה, גם העברת כספים וביצוע פעולות במוצרים הפנסיונים. המסלקה מציעה ממשק מאובטח וידידותי למשתמש אשר צפוי להגביר את התחרותיות והשקיפות בשוק החיסכון הפנסיוני ולהפוך את המידע על החסכונות הפנסיונים שלנו לנגישים יותר מתמיד. המסלקה הפנסיונית הוקמה על ידי חברת  SWIFTNESS  לאחר זכייתה במכרז שפרסם משרד האוצר להקמה והפעלה של מערכת מסוג זה במדינת ישראל.

 

שירותי המסלקה הפנסיונית, הפועלת מתוקף יוזמה של משרד האוצר ובפיקוחו, מופעלים במספר שלבים, כפי שהוגדרו על ידי משרד האוצר. רבים מהשירותים פועלים כבר כיום, אך המסלקה ממשיכה להרחיב את שירותיה ולהגדיל את מעגל המשתמשים בשירות.

 

דילוג לתוכן