פתרון אחסון הפלאש FlashMAX II PCIe של HGST קיבל את הסמכת יאהו!

פתרון אחסון הפלאש FlashMAX II PCIe של HGST קיבל את הסמכת יאהו!יפן לסביבת בסיסי נתונים רלציונים

תהליך ההסמכהשל הוא שלב הכרחי בתהליך הטמעת פתרונות HGST בחברת יאהו
, חברה של ווסטרן דיגיטל, המיוצגת בישראל על ידי קבוצת ח.י, קיבלה את ההסמכה של
של יאהו!יפן (Yahoo!Japan) עבור פתרון האחסון מבוסס הפלאש FlashMAX II PCIe. ההסמכה ניתנה ל-HGST לסביבת בסיסי נתונים רלציונים (RDBMS). בזכות הקיבולת הגבוהה בכרטיס בודד בתצורה נמוכת פרופיל הצליח פתרון FlashMAX II להאיץ פי 10 את מהירות תהליכי ה-RDBMS relational database management system) ) בקונפיגורציה קונבנציונאלית.

הצורך בשילוב הפתרונות של HGST ביאהו נובע מהצמיחה המואצת של הנתונים באינטרנט והדרישה הגוברת לתוכן עשיר, המחייבים מהירות גבוהה יותר בשרתי ה-RDBMS עם השהייה נמוכה משמעותית במטרה לספק מידע יותר ממוקד לגולשים. נוכח נפח העבודה של שרתי יאהו ומעצם היותם מערכות קריטיות לארגון שילבה יאהו!יפן את FlashMAX II עם שרתי x86 וסוויץ' InfiniBand בסביבית ה-RDBMS הקונבציונאלית שלה במטרה לשפר את מהירות התהליכים וביצועי האפליקציות לצד צמצום צריכת החשמל.

HGST FlashMAX II תוכנן במקור במטרה לנצל באופן מלא את ארכיטקטורת הדאטה סנטר הארגונית המדורנית ולפתור בעיות בביצועי האפליקציות. כל זאת תוך אפשרויות אינטגרציה מלאות לסביבת מדיית פלאש, חומרה ותוכנה,ביצועים גבוהים ברמת הזיכרון, קיבולת גבוהה ברמת האחסון, צמצום צריכת חשמל ואפשרויות שדרוג והרחבת שטחי אחסון בצורה יעילה וחסכונית.

לדברי הירומיון אוזאקי, מנהל חטיבת פתרונות מידע בקבוצת ניהול המערכות ביאהו!יפן , "ככל שעומסי העבודה גדלים, פתרונות האחסון הקיימים שלנו לא יכולים לתמוך בגידול בפעילות העסקית. לאור כך שילוב הפתרון FlashMAX II מאפשר לנו להבטיח את ביצועי המערכת ברמה גבוהה ויציבה, לשפר את האמינות של ה- RDBMS database clustersולהפחית את הנפח שיחידות האחסון תופסות בסביבת הדאטה סנטר."

לדברי מייק גוטספסון, סגן נשיא בכיר ומנכ"ל בקבוצת פתרונות ה-SSD והתוכנה של HGST, "ליאהו!יפן תהליך בחירה קפדני של הפתרונות שהיא בוחרת ועצם קבלת ההסמכה שלה היא עוד הוכחה לכך שהפתרונות שלנו נותנים מענה מלא לשיפור ביצועי אפליקציות בסביבת הדאטה סנטר המודרני. פתרון FlashMAX II מאפשר ליאהו!יפן לשפר את התשתיות הקיימות שלה ולנצל באופן מלא את ביצועי ה-CPU".

אודות HGST
חברת HGST (לשעבר Hitachi Global Storage Technologies או( Hitachi GST מחברת Western Digital , המיוצגת בישראל על ידי קבוצת ח.י, עוסקת בפיתוח של כונני דיסקים קשיחים, כונני solid state ברמת אנטרפרייז, פתרונות אחסון חיצוני חדשניים ושירותים לאחסון, שימור וניהול של הנתונים החשובים ביותר בעולם. החברה, שנוסדה על ידי החלוצים בתחום הכוננים הקשיחים, מספקת מערכות אחסון רבות ערך למגוון רחב של מגזרים בשוק, ביניהם ארגונים גדולים, שולחנות עבודה, מחשוב נייד, מוצרי צריכה אלקטרוניים ומערכות אחסון אישיות. חברת HGST הוקמה ב-2003 ומטה החברה שוכן בסן חוזה שבקליפורניה. לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר החברה, בכתובת http://www.hgst.com.
 

דילוג לתוכן