פתיחת אקסלרטור SEEDS של עמותת תפוח בהובלת מייקרוסופט

אקסלרטור SEEDS של עמותת תפוח, משרד הכלכלה בהובלת מיקרוסופט  ובשיתוף החברות המובילות בשוק ילווה ויאמץ סטארטאפים.

 עמותת תפוח בשיתוף מיקרוסופט משרד הכלכלה והתעשייה וחברות מובילות, פתחו את ההרשמה למחזור השישי של מאיץ הטכנולוגי SEEDS, המיועד ליזמיות ויזמים בעלי מיזם טכנולוגי הנמצא בשלבי פיתוח ראשוניים.

 

Seeds מיועדת לצעירים בעלי רקע טכנולוגי בסיסי ורוח יזמית, שמעוניינים לפתח ולהעמיק את ארגז הכלים הרעיוני והמעשי שלהם. התכנית מאפשרת חשיפה לעולם היזמות והחדשנות, למידת השפה היזמית, הקניית כלים לחשיבה מחוץ לקופסא תוך תרגול התאוריות והכלים המובילים בעולם לפיתוח רעיונות ומיזמים. התוכנית תיפרס על פני 6 חודשים, במסגרתם יתקיימו כ-20 מפגשים, כולל האקתונים, פגישות עם משקיעים ו-Pitch Night.

 

יזמיות ויזמים בעלי רעיון טכנולוגי-עסקי ואשר לא גייסו מעל 100,000$ ממשקיע חיצוני או מתכנית ממשלתית אחרת, מוזמנים להגיש מועמדות לתכנית שתיפתח בינואר 2020. התכנית מתמחה בליווי אישי ומותאם, ובמתן ארגז הכלים הרלוונטיים לכל יזם ויזמת בהתאם לצרכיהם, זאת באמצעות חיבור לעשרות חברות היי טק מובילות, משקיעים, מנטורים ויזמים ממגוון תחומים.

 

התכנית כוללת:

 

הכשרה יזמית ומיומנויות עסקיות

מפגש שבועי במשרדי מייקרוסופט תל אביב כמו גם בקמפוס העמותה ברמלה שבו תזכו להרצאות וסדנאות מעשיות מהמובילים בתחומם. בין התחומים שבהם תעסוק ההכשרה: הגדרת לקוח, מחקר שוק, שיווק ואסטרטגיה, אפיון מתחרים, בניית מודלים עסקיים ותכנית עסקית, היבטים משפטיים ועוד.

 

מנטורינג של חברות היי-טק

מודל מנטורינג חדשני ובו המיזם שלכם יזכה ל"חברת הייטק מאמצת" או למנטור אישי שיוביל אתכם בתהליך ההאצה האישי של המיזם שלכם.

 

קמפוס טכנולוגי פתוח בכל ימות השבוע

מקום ישיבה בחלל עבודה משותף בקמפוס הטכנולוגי של Appleseeds Academy הכולל חדרי ישיבות וסביבת עבודה מגוונת ומפרה.

Networking

התכנית תאפשר לכם לייצר קשרים עם עשרות חברות היי טק, משקיעים ויזמים במהלך תקופת המאיץ ולאחריו.

 

Pitch Night and Road Show

לקראת סוף התכנית יתקיים Pitch Night בהשתתפות משקיעים ובכירים מתעשיית ההיי-טק, נציגי ממשלה ועוד, בו תוכלו להציג את המיזמים. בנוסף, נסייע ביצירת Road Show תפור אישית לכל מיזם ומיזם ובו פגישות עם מספר משקיעים רלוונטים על מנת לגייס כספים או שותף אסטרטגי.

 

ההרשמה לתכנית החלה ופתוחה לכולם. התחלת הפעילות צפויה בחודש ינואר 2020. האקסלרטור אינו לוקח תמלוגים או Equity מהמיזמים המשתתפים בתכנית.

מספר המקומות מוגבל ועל המיזמים הנבחרים לעבור תהליך מיון.

http://join.appleseeds.org.il/

דילוג לתוכן