פרשת שחיתות ביחידת מודיעין טכנולוגית סודית בצה"ל

אתר חדשות המחשוב, ההיי-טק והטלקום החדש: Telecomnews.co.il, שעלה השבוע לאוויר ‏, חושף היום: שערורייה ביחידת מודיעין מסווגת של צה"ל. החשד: העברת עבודות ל"חברים" בהיקפים גדולים, במקום הוצאת מכרז (או פטור ממכרז), כנדרש על פי החוק. בתחקיר, שמפורסם החל מהבNews Telecom שהושק השבוע, הוקם על ידי אבי וייס, עיתונאי ותיק ביותר ומוערך. לצדו צוות כותבים, כדוגמת חיים חביב, העורך לשעבר של Thecom (כיום TheNewCom), אתר אשר נרכש לאחרונה ע"י קבוצת 'אנשים ומחשבים', וכותבים מקצועיים נוספים רבים מתעשיית ההיי-טק. וייס, ששימש כעורך משנה ב- Thecom, אומר, כי News Telecom יהיה אתר עצמאי וחופשי לחלוטין, שיספק מידע איכותי על עולם הטלקום והיי-טק, מבלי להיות כפוף לשיקולים מסחריים או אחרים.
כבר במהלך השבוע הנוכחי מתכוון צוות הכותבים באתר לחשוף שערוריות נוספות, ביניהן שערורייה הקשורה לתעשייה אווירית ואחרת הקשורה למפעל הפיס. בנוסף, בתחקיר עתידי מיוחד, יגלו קוראי News Telecom את הסיבות אשר הניעו את שר התקשורת המצליח משה כחלון, לעזוב את תפקידו באמצע קריירה מטאורית, ללא כל הסבר, לטובת לימודים בארה"ב.
באתר כלים מתקדמים רבים החל מלוח אירועי ההי-טק וכלה בסקירות בעשרות נושאים, מכרזים המתעדכנים Online, מחקרים ומאות מאמרים מקוריים.

אבי וייס

דילוג לתוכן