פרפקטו מובייל הישראלית מכריזה על פתרון התומך בסביבות הקוד הפתוח Appium לבדיקות בתחום המובייל

חברת ההייטק הישראלית פרפקטו מובייל ((Perfecto Mobile, המתמחה בפיתוח פתרונות ענן לבדיקה ומדידה של חווית משתמש לאפליקציות מובייל, הכריזה על פתרון בדיקות התומך בסביבות הקוד הפתוח Appium .

 

Appium היא סביבת קוד פתוח לבדיקות אוטומטיות לאפליקציות eNativ , היברידיות ו-Web על מערכות ההפעלה iOS ו-אנדרואיד.

 

הרחבת פתרונות פרפקטו מובייל לתמיכה בסביבת Appium תספק למשתמשי Appium בסביבה הארגונית תנאי בדיקה אמיתיים של מכשירי מובייל ואוטומציה יציבה וניתנת להרחבה במטרה להבטיח איכות גבוהה יותר ביישומי המובייל. כל זאת בשילוב הטכנולוגיות המתקדמות של פרפקטו מובייל ומערך תמיכה מלא מצד החברה שיאפשר הרחבת יכולות הבדיקה, שימוש בתבניות בדיקה קיימות, ניהול תהליך הבדיקה באופן יעיל וידידותי יותר ואבטחה מתקדמת יותר.

 

מעבדת הבדיקות בענן של פרפקטו מובייל מאפשרת למשתמשי הארגונים את החופש לבחור את כלי הבדיקות בהתאם לשפת הפיתוח המעודפת עליהם והתמיכה ב-Appium תאפשר להם להשתמש בפתרונות מבלי לשנות את הקוד הקיים.

 

לדברי רועי כרמל, סמנכ"ל בכיר לאסטרטגיה ומוצרים בפרפקטו מובייל, "אימוץ כלי קוד פתוח הופך להיות יותר ויותר פופולארי בקרב ארגונים לרבות בתחומי הפיתוח לסביבת המובייל.  בהתאם לכך אנו משקיעים משאבים רבים בפרפקטו מובייל על מנת שפתרונותינו יותאמו לצרכים של הארגונים בסביבות אלו , לרבות על ידי תמיכה בסביבת Appium".

 

כרמל מוסיף כי "תמיכה זה היא חלק מהמחוייבות שלנו לתמוך במגוון הרחב ביותר של סביבות לרבות סביבות קוד פתוח מובילות.  בכך אנו לא רק הופכים את נושא הבדיקות לעניין חשוב לכל צוות הפיתוח אלא מרחיבים גם את יכולות הבדיקה של הצוות ושל הארגון על בסיס הידע והכלים הקיימים".

 

תמיכה זו של פרפקטו מובייל ב-Appium מצטרפת לתמיכות קיימות בקוד פתוח בסביבות כגון: Selenium’s Remote WebDriver, , Calabash  Jenkins CI ועוד.

 

דילוג לתוכן