פריצת דרך טכנולוגית :

MYSIZE השלימה בהצלחה פיתוח גירסה המאפשרת מדידה ללא מגע רציף

MYSIZE פיתחה גירסת ביטא של האפליקציה המרחיבה את שוקי היעד אליהם פונה החברה; הגירסה הפורצת דרך החדשה תאפשר מדידה של קווים ישרים בשלושת הממדים באמצעות החזקת המכשיר הסלולרי באוויר בעת המדידה

חברת MySize, המפתחת טכנולוגיה למדידה והתאמת פרטי ביגוד באמצעות מכשירים סלולריים, השלימה פיתוח של גרסת ביטא המאפשרת מדידה של קווים ישרים בתלת ממד, כחלק מכניסת החברה לשווקים חדשים, כגון תחום השילוח ועשה זאת בעצמך (DIY (האפליקציה תאפשר מדידת גופים תוך כדי החזקת המכשיר הסלולרי באוויר במהלך המדידה, כאשר יישום זה חיוני הן למדידת מרחקים ארוכים והן למדידת משטחים שאינם שטוחים לכל אורכם, כדוגמת ארגזי שילוח. החברה מבקשת להדגיש כי מדובר בגרסת ביטא בלבד, הכפופה להשלמת בדיקות בקרת איכות, וכי לא קיימת כל ודאות כי הגרסה כאמור תיושם באפליקציה הקיימת של החברה – SizeUp.

MYSIZE פיתחה אפליקציה פורצת דרך, הכוללת אלגוריתם המודד את מידות הגוף ומבצע התאמה אופטימלית בין הפריט המוצע למידת הצרכן. לאחר המדידה, האפליקציה מגבשת "תעודת זהות" לכל משתמש וכך יותאמו לו בעתיד הפריטים התואמים את מידותיו. לחברה קניין רוחני הבא לידי ביטוי בארבעה פטנטים להתאמת מידה וכלים מקוונים המגבירים את חוויית הלקוח בעת קנייה מקוונת. כמו כן, מפתחת החברה מוצרים נוספים בתחום המדידות שמתבססים על טכנולוגיה דומה.

המודל העסקי שלMYSIZE בנוי על קבלת עמלות בעבור כל פריט הנרכש באפליקציה שפיתחה החברה ופרסום ממוקד המציע למשתמש פריט המתאים למידותיו והעדפותיו. נוסף על כך, החברה תגבה עמלה עבור קניות בלתי מקוונות הנעזרות בטכנולוגיה בזמן אמת. חברת האופנה הראשונה עמה חתמה החברה על שיתוף פעולה הינה TRUCCO, חברת אופנה ספרדית הפועלת במעל ל-20 מדינות ומפעילה בהן כ-240 חנויות בנוסף לחנויות המקוונות.

כמו כן, החברה התקשרה לאחרונה במזכר הבנות עם ZAI Corporate Finance Ltd לקראת רישום של מניות החברה למסחר בבורסת ה- AIM (Market of the London Stock Exchange) השייכת לבורסה הראשית של לונדון.
מאז הקמתה גייסה החברה סכום של כ-35 מיליון ש"ח (כ-9 מיליון דולר) ממשקיעים פרטיים, בדרך של הלוואה המירה שאינה נושאת ריבית, כאשר ההמרה תתבצע באופן אוטומטי עם קבלת אישור למסחר בבורסה נוספת לתל אביב.

דילוג לתוכן